Reklama

Reklama

Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (770)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Katherine Heigl je pohledná blondýna. Gerard Butler je skotský fešák s patřičnou dávkou charismatu. Chemie mezi nimi funguje na plné obrátky a jiskří to mezi nimi v každé scéně. Společně s výborným scénářem a ostrými slovními přestřelkami společně vytvořili základ této parádní komedie. Dokonalá je scéna s vibrujícími kalhotkami. Takové "orgasmické stolování.":) Moment při společném tanci mezi Mikem a Abby je úžasný. Ta vzájemná vášeň a cit, který mezi nimi postupně sílil, se tady ukáže v plné síle. Jeden jim prostě musí přát, ať skončí spolu, protože se přece tolik milují:) ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Než se do sebe Butler s Heigl zakoukají, jede Luketicův stroj co to dá jak do tempa, tak hlášek a romantiky. V závěru to jde bohužel silně do háje (nemastné finále bolí), ale těch 63 minut (odhadem), během nichž se budete skvěle bavit, vám už nikdo nesebere. V době žánrové krize jsou podobné jedno(a půl)hubky k nezaplacení. 7/10 ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele

The ugly truth bohužiaľ je, že hollywoodski tvorcovia (a aj francúzski, britskí, českí, atď) majú veľký problém vymyslieť v rámci romantickej komédie niečo nové. Lenže trh si ich vyžaduje, tak sa proste točí asi všetko, čo sa na papier napíše. Tento film ako keby opisoval z vydarených, sexuálne ladených sitkomov typu 2 a pol chlapa a využíva podobne koncipované hlášky. Tie sú ale tým najlepším v tomto priemernom, ale v podstate milom filme. ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Hodně příjemná romantická komedie, ve které se do sebe zakoukají Gerard Butler a Katherine Heigl. Po příběhové stránce klasicky víme co čekat a Robert Luketic jede ve své klasické režii. Chemie mezi Butlerem a Heiglovou je ale tak výtečná a dialogy výborně napsané, že se zkrátka budete bavit a příjemně vám to uteče. Škoda trochu odfláklého finále, kde ta fáze zamilování se do sebe nefunguje tak přesvědčivě jako ten zbytek předtím. Ale i tak velice fajn. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Aaron Zigman: 1. Flick The Bean ,2. Abby Calls Colin ,3. Abby & Mike In L.A. ,4. Post Kiss ,5. Bad Date ,6. It's A Lie ,7. Cat Person ,8. Get The Stain Out ,9. Orgasm Dinner ,10. Jello Twins ,11. Tease ,12. Abby Calls Mike ,13. The Ugly Truth ,14. Duck Cacciatore ,15. Thank Your Pussy For Me ,16. Champagne ,17. Earpiece ,18. Spazzy Dance ,19. Your Producer ,20. Closet ,21. Black Dress ,22. Frowny McFlaccid ,23. Right This Way ,24. Who Would Love ,25. New Theme ,26. Goodnight Then ,27. Oral Sex ,28. Cat Escapes ,29. Naked Weather Girl ,30. Tahoe ,31. Ratings ,32. Your Replacement ,33. The Kiss ,34. Abby & Mike Banter ,35. Abby & Mike Rant, ()

Galerie (23)

Zajímavosti (6)

  • Natáčanie filmu prebiehalo v amerických mestách Los Angeles, Long Beach a Winchester. (dyfur)
  • Do kin byl film odesílán pod krycím názvem "Helpful Advice". (Caszidy)

Související novinky

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami

12.12.2009

Tohle bolí. Ne že bych si nedovedl představit remake Honby za diamantem, ale chtělo by to schopného režiséra a hlavní představitele, kteří alespoň vzdáleně napodobí chemii, jiskřící v té době mezi… (více)

Reklama

Reklama