Tajný deník call girl

• Velká Británie Secret Diary of a Call Girl
Velká Británie, (2007–2011), 12 h 6 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Lucy Prebble

Billie Piper, Iddo Goldberg, Cherie Lunghi, Callum Blue, Gemma Chan, James D'Arcy, Eileen Essell, Matt Smith, Sara Stewart, Colin Michael Carmichael (více)

Secret Diary of a Call Girl je britský drama/comedy televizní seriál s hlavní postavou Belle, která je londýnskou luxusní eskortní společnicí. Žije dvojí život - pro své okolí je obyčejnou sekretářkou Hannah a pro své zákazníky atraktivní Bellou, která jim splní nejtajnější sexuální přání. (D&R)

johhny007

Na tohle se dá říct jen WTF? Ano je to náhled do zákuliší luxusní prostitutky , ale to nesehnali hezčí holku ? Billie Piper vypadala v 1 serii jako opice , ale ted vypada jak totálně z make-upovaná . Lepší by bylo kdyby režiséři šli do nejlepších night clubu a tam si našli nějakou fakt hezkou holku , která by tu hrála hlavní roli a ušetřili by 50% doopravdy nevím jak by se dostala na totalné špičku :D ()

Kangaxx

Odvážna situačná komédia snažiaca sa kombinovať drámu s komédiou. Treba podotknúť, že v prvej sérii sa tvorcovia upriamili najmä na komediálnu zložku, čo sa im darilo v jednej časti viac, v inej menej. Druhá séria však výrazne "zvážnela" a musím priznať, že sa mi to takto páči viac. V každom prípade však ide o zaujímavý a nepochybne odvážny počin, ktorý potvrdzuje, že filmy so sexuálnou tématikou nemusia byť za každú cenu vulgárne, prípadne adresované teenagerom. ()

hirnlego

Trochu neobvyklý seriál s otravnou opičkou vzhledu Dáši Veškrnové po plastice. 3* proto, že podobně "vyprázdněný" a "odcizený" seriál asi neznám. Nic moc "závažného" se tam neděje a neřeší (velké plus - příjemná změna), ona pořád plká moudra z "byznysu" a tvůrci až tak striktně nedbají na zakrývání holé kůže (sem tam i nepatrně vykouknutý pytlík poplácá oko všímavého diváka). Na pozdně večerní poležení (osamotě) v posteli u telky proč ne. ()

Yahey

Ono se to zpočátku tváří jako Sex ve městě, ale není to Sex ve městě, je to v podstatě "vážný" pohled do zákulisí eskort dívky, která se marně snaží skloubit osobní život se svou profesí. S dalšími a dalšími díly se její příběh vrství a vybarvuje. Nejde o sitcomové epizody, ale o souvislý příběh spočívající na gradaci vnitřních konfliktů, které jsou přítomny už od počáteční situace. Nejde tedy o humor, toho je tu jako šafránu, ale o pochopení hrdinčina vnitřního světa. Je to posmutnělé melodrama pod sexy růžovým nátěrem. ()

noelcoward73 odpad!

Na první díl jsem se koukl jen proto, že ve vysílání nahradil Bod G. Už předtím jsem věděl, že se s Bodem G nedá vůbec srovnat. Prvních pár minut mi to potvrdilo. Doufal jsem, že se to vylepší, ale pokračování bylo ve stejných kolejích. Absolutně žádný vtip a obsah o ničem. Možná to nebyl úplně špatný nápad, ale ve výsledku se jedná o příšernou katastrofu. Tento seriál si ani jednu hvězdičku nezaslouží. ()

• Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)