Penguin sa v Arkahame dozvedá o skrytom poklade v gothamskon cintoríne. Rozhodne sa peniaze nájsť a zmocniť sa ich. Po úteku z Arkahamu prehľadáva gothamský cintorín, kde našiel vzácnu hrobku. Jej obyvateľ ešte nie je mŕtvy, ale nie je už ani medzi živými... Gotham sa tak stáva bojiskom dvoch netopierov. Kto bude vládcom noci? (Richard_Ba)

HellFire

Na rozdíl od někdy až dětských komiksových animáků s Thorem, Hulkem nebo Supermanem v hlavní roli, Batmanovo dobrodružství je dospělejší, uvěřitelnější. Zvláště v tomto hororovém podání v hlavní roli s padouchem na první pohled možná slabým. Drákula však Batmana předčí ve všech směrech, a to se musí vypořádat s upířím Jokerem. Opravdu velmi povedený animák. ()

SOLOM.

Nejsem žádným velkým obdivovatelem komiksových superhrdinů a filmy s Batmanem jsem nikdy neviděl (tedy ne celé). Tento „hororový“ animovaný snímek se mi však docela líbil a to hlavně díky pěkně zpracovanému Drákulovi a hlasu Stormareho. Konečně se našel někdo, kdo miláčkovi v netopýřím kostýmu dal pořádně přes hubu. Pěkná potemnělá atmosféra byla skutečně příjemným překvapením, akorát to mohlo být trošku kratší. Jinak jsem nevěděl, že jeden upíří sluha nejde vidět v zrcadle, ale druhý se klidně odráží ve zkumavkách…To trošku tvůrci nevychytali, ale tak je to dělané hlavně pro děcka a ne pro hnidopicha, co ve všem hledá nějakou tu chybu. ()

Shakers

Netopier vs. Vampír ? To je teda sakra dobra kombinácia, kde nechýba skvela !hororová! atmosféra. Taktiež protivníci (Penguin, Joker, Dracula a kopec upírov), moment prekvapenia a hlavne na toto všetko je Batman sám, čo je o to lepšie. Skvelý dej robí tento animák ešte lepší a čo sa týka Bat-animákov, tak tento je jeden z najlepších. Dokonca sa mi páči o trošku viac ako Under the Red Hood aj keď ten bol tiež dosť dobrý. No tento ma navrch práve v tej atmosfére a v protivníkovi, ktorý sa neskutočne ťažko prekonáva. Pre mňa najlepší Bat-animák. 89% - 4* ()

Dreadd

Animovaný Batman nikdy nedosáhne kvalit Nolanova zpracování, ale má jednu velkou výhodu - může si dovolit náměty, které by ve filmu působily hodně přitažené za vlasy. V tomto případě je to souboj netopýřího muže s králem upírů (dvě moje oblíbené filmové postavy). Skvělá temná atmosféra, Batman proti mnohem silnějšímu protivníkovi a animace docela povedená. Škoda jen, že si Bruce neudělá mezi bojem s Dr. Alucardem / Hrabětem Drákulou trochu času i na Vicky. ()

NinadeL

Velmi chutný animák, který schytává kladné body za mnoho položek - za atmosféru, hudbu, Jokera/Renfielda, Penguina, upíráka, vzpomínku na Carmillu von Karnstein a taky je tu po dlouhé době od Batmana (1989) Vicky Valeová. Jsem velmi překvapená a spokojená. Vyšší příčku upíří blaženosti nabízí už jen tištěná mini série Vampirella vs Dracula. ()