Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Uznávaný dirigent Alex Benedict má poměr s talentovanou klavíristkou Jenifer Wellesovou. Ta má však už dost skrývání a dá Alexovi ultimátum: musí se rozvést, jinak Jenifer jejich vztah veřejně odhalí. Jenže Alex si rozvod nemůže dovolit, neboť jeho kariéra závisí na štědrých sponzorských darech bohaté tchyně. Proto se muž rozhodne milenku navždy umlčet. Zavraždí ji a vše nastrojí jako sebevraždu plynem. Poručík Columbo však verzi o sebevraždě neuvěří a začne na Alexe dotírat se spoustou zdánlivě nevinných otázek... (Česká televize)

(více)

Recenze (70)

Vyrida 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě zbytečně až o 20 minut časově natáhla epizoda oproti zažitého standartu. Případ je navíc průhledný jak mokré tričko Dády Patrasové, takže ani závěrečná pointa v žádném případě nikoho nepřekvapí. Jediné co mě překvapilo je skutečnost, že mi nepraskly ušní bubínky z té strašně přeboostované klasické hudby, která se line celou epizodou. Rozhodně jeden z nejslabších doposud natočených dílů. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Víte, poručíku, Vaše obtěžování mě začíná unavovat." Tak to je smůla, pane Benedicte, ale nikdo nedokáže obtěžovat pachatele tak urputně, jako poručík Columbo se svým spícím psem. Mně se to tradičně líbilo, i když to možná chtělo trochu víc crescenda na první dobu, což sice úplně přesně nevím, co to je, ale dirigent Benedict to říkal. A jelikož je to chytrý člověk, tak to po něm budu tupě opakovat, abych taky vypadal inteligentně. ()

Reklama

Pohrobek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co je toto za průhlédného columba?! Pointa je jasná po dvaceti minutách. A to to mezi Falkem a Cassavetesem tak krásně "jiskří". Navíc se vlastně rozbíhají dva případy - 1)jak zemřela Jenifer, 2) jak se bude jmenovat Columbův Pes (málem jsem mohli už tehdy mít psího Ludwiga van). Perfektní zpracování - ale znovu, to hlavní, překvapivý závěr, se nekonalo!! Velká škoda. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z tych menej komedialnych dielov. Ale hlavna zapletka je zaujimava, vrah slizky a vrazda je prevedena kvalitne, takze je to napinave od zaciatku do konca. Mozno len odhalenie je slabsie. Komedialnu stranku obstaráva len Columbov pes, ktory v tomto diely debutoval. A este ma zaujala nadherna Blythe Danner, ktora mi cely cas pripominala Gwyneth Paltrow. A ona je to jej matka. :) 7/10. ()

blatouchm 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ten konec vypadá jako slabý, protože k soudu v podstatě Columbo neměl důkazy, ale to on dobře věděl, takže jediná možnost byla přesvědčit manželku vraha. Nebýt té květiny, tak šlo o dokonalý zločin, což je v tomto seriálu výjimečné. Zvláštní je pouze to, že 1) policie klidně pustila na místo činu cizího člověka 2) nenafotila celý dům, protože na fotografiích by měla být květina vidět (nebo k nafocení došlo až později, což je chyba z prvního bodu) ()

Galerie (6)

Zajímavosti (9)

Reklama

Reklama