Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý gigolo a hazardní hráč Nick Franco má poměr s bohatou dámou Lauren Statonovou i s mladší Evropankou Lisou Martinovou. Obě ženy se však domluví na jeho zavraždění. On je totiž jen využívá a neštítí se dokonce ani hrubého násilí. Lisa tedy podle plánu přijde s Nickem do jeho bytu, kde už čeká Lauren s pistolí. Mrtvé tělo ženy dočasně přikryjí elektrickou dekou, aby policie určila dobu úmrtí na pozdější hodinu, kdy bude mít Lauren alibi. Poručíka Columba tentokrát čeká mimořádně těžký oříšek. Lauren jej totiž začne svádět, a jak se zdá, vyšetřovatel k ní cítí přinejmenším sympatie… (Česká televize)

(více)

Recenze (55)

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento diel sa naozaj vydaril. Tvorcovia vymysleli absolútne nový typ protivníka, čo Columbovi kupuje darčeky, zvádza a bozkáva a vzniká tak náramne zložitý prípad pri jasnom vinníkovi. Na oplátku si Columbo upraví baloňák, nahodí oblek a nosí výstrednú kravatu, až vzniká dojem, že je skorumpovateľný ako naši politici. Jediný problém filmu je, že si vôbec neviem predstaviť, ako by sa uvedeným spôsobom dala zapojiť dvojzásuvka pri chladničke, asi majú v Amerike špeciálne typy zásuviek. Ale to nič, všetko preváži charizmatická a sympatická vrahyňa s výborným českým dabingom, na moje veľké prekvapenie od slovenskej herečky Sylvie Turbovej. –––– Hraje na mě divadlo. – Asi má motiv. A vy nejste žádný Robert Redford. –––– Přišel jste mi říct: A ještě jedna věc...? –––– Columbo, smrdíte jak francouzská štětka. –––– Za kolik je žvejkačka? Takhle drahý žvejkačky! ()

Tanmut 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Columbův nástup na scénu byl mosntrózní - v pyžamu a s vajíčkem. Ale nelíbil se mi tu, v jiných dílech štve svého podezřelého a snad i jeho známé a právníky, kdežto zde štval každého kromě podezřelé - policistu, barmana, uklízečku, domovníka, mě. Copak mu asi řekla paní, když smrděl jako francouzská štětka? Navzory emocionálním výkyvům přecejen Bonnie želízka nasadil. ()

Reklama

Dzin01 

všechny recenze uživatele

Skvělý Columbo! Ač na první pohled vypadá, že se chová zamilovaně či že je neprofesionální, ve skutečnosti je to pořád starý dobrý poručík. Opět jsme svědky klasické hry, kdy Colombo má situaci pevně v rukou a nechává podezřelého, aby se snažil vše kočírovat. Všechny stereotipy, které u něj fungují jsou zde opět, ale podány zcela jinak a to je na tom nejzábavnější. Peter Falk je se svojí postavou zžitý a přesně ví co a jak má hrát. Nezbívá než zopakovat, skvělý Columbo! ()

nascendi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Posledné dve epizódy Columba, ktoré som videl (Nie je čas na umieranie a táto) patria k atypickým. Sú zbavené stereotypov, z ktorých jedny vytvorili lišiacku postavu poručíka losangeleskej polície klamúceho telom a druhé preháňali bezdomovecký a odpudivý dojem z neho. Tento diel si pre seba ukradli Peter Falk a Faye Dunaway. Peter Falk napísal aj scenár, čo je aj vidieť. Jeho postava je plastickejšia, odkrýva nové vlastnosti a pritom štýl vyšetrovania tým nie je dotknutý. O Faye Dunaway nie je nutné sa zoširoka rozpisovať. Je to herečka z mojej Top 10 a neostala dlžná svojej povesti. Tie štyri hviezdičky sú možno prehnané, ale nemám ako inak vyjadriť svoju spokojnosť s Columbom odpútaným od svojho obrazu. ()

Yardie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takových 70%. Zase malinko jinak pojatý Columbo. Zde už to není ten chladný "zabiják" Columbo jdoucí za stoupou hlava nehlava, ale trošku se nám tady zaplétá s podezřelou, leč je jistě pohledná. I když na druhou stranu, možná to ten lišák hraje schválně, aby ji usvědčil. Kdo ví... Každopádně trošku jinak pojato, nebylo to špatné, ale je mnoho lepších dílů a nějak zvlášť mi to nesedlo. Howgh! ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama