Reklama

Reklama

Tak trochu mimo

(seriál)
  • USA Out of Practice
USA, (2005–2006), 7 h 58 min (Minutáž: 20–22 min)

Hrají:

Christopher Gorham, Paula Marshall, Ty Burrell, Henry Winkler, Stockard Channing, Jennifer Tilly, Barry Bostwick, Diane Sellers, Stephanie Lemelin, Kaitlin Olson, Tyrone Giordano, Kimberly Oja (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

V komedii z prostředí lékařské rodiny vystupují tři sourozenci: Poradce Ben, jehož rodina nebere jako lékaře, pohledný plastický chirurg Oliver a Regina, která pracuje na ambulanci. Jejich rodiče, gastroenterolog Stewart a kardioložka Lydia, se právě rozvádějí. Zatímco se Lydiina kariéra hroutí, její zanedlouho ex-manžel Stewart chodí se svou asistentkou Crystal, která je O liverovou pacientkou. V celém tom chaosu se zdá, že Ben jako jediný stojí pevně nohama na zemi. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (1)

PogoJoe 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál jsem sledoval, když jsem na čas pobýval v Anglii a oblíbil si ho. Zápletky jednotlivých epizod byly řešeny vtipně, často šly věci do extrémů, což mám rád a u sitcomů podstatná věc, herecké obsazení, se také vyvedlo. Není nad kvalitní charaktery, mezi kterými funguje ta správná "chemie". V záplavě sitcomů se rozhodně jedná o kvalitnější projekt, dokonce jsem ani nepotřeboval české titulky, abych se královsky bavil. Škoda, že v tom dál nepokračovali... ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama