Reklama

Reklama

Hnutí mysli

(seriál)
  • USA State of Mind

Obsahy(1)

Psychoterapeutka Ann Bellowesová se shání po svém manželovi Philovi Eriksenovi. Netuší sice, kde by mohl být, rozhodně by ale nečekala, že ho najde v choulostivé situaci v ordinaci Donny Rodinské, která se zabývá manželským poradenstvím. Je naprosto zdrcená a začne uvažovat o rozvodu. Phil se sice snaží věci napravit, ovšem jediné, co může momentálně nabídnout, je návštěva krizového poradce. Tam se Ann dostaví, ale když zjistí, že „poradce“ a její manžel se znají a dokonce spolu žertují, rozhořčeně odejde…

Svou situaci probírá se svými kolegy, kteří o Philově nevěře věděli, nebo ji alespoň tušili. Fred Smedresman, který se stará o pronájem místností v domě, kde sídlí psychoterapeutické středisko města Haven, kde Ann a její kolegové pracují, prohlašuje, že když teď Phil odejde, bude třeba najít nového nájemníka. A ten se objeví jako na zavolanou: v baru ho Ann představí její přítelkyně barmanka. Je to mladý právník, který právě přišel do města a nikoho tu nezná. Je nabídkou nadšený a ihned se stěhuje. Ann se domnívá, že by jí mohl své služby poskytnout i jako advokát při soudním řízení…

Terapeut James LeCroix se snaží pomoci manželskému páru, který adoptoval desetiletého chlapce z Ruska. Victor je divoký, svéhlavý a neovladatelný. Jediný, na koho alespoň trochu dá, je právě James. K němu se také uchýlí, když od manželů Petrovských uteče. Ti mají zprvu podezření, že mezi chlapcem a terapeutem existuje sexuální vazba, že ho James zneužívá. K Jamesovi se časně ráno dostaví policie, aby ho v tomto smyslu vyslechla... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Peršanka 

všechny recenze uživatele

Po prvním dílu ještě nedám plný počet, uvidíme, co vše se postupně zauzlí. Téma a styl vyprávění mi naprosto vyhovují. ()

sona123 

všechny recenze uživatele

Není to zlé. V Ženách v pokušení bylo vše zhuštěno do jednoho filmu (zde se sobě podobají i matky hlavní hrdinky a jsou zde i stejné scény, kdy na hlavní hrdinku mluví její "alter-ego" přes opěradlo terapeutické pohovky). Díly rychle utíkají, téma je mi blízké a zatím tedy seriálu dávám zelenou. Proč jej ale Prima vysílá v neděli, respektive v pondělí kolem jedné ráno, to mi tedy není jasné. Ale ne všem "hnutím mysli" je nutné rozumět. ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama