Reklama

Reklama

Pravidla zasnoubení

(seriál)
  • USA Rules of Engagement (více)
Ukázka z filmu
USA, (2007–2013), 35 h 56 min (Minutáž: 20–23 min)

Tvůrci:

Tom Hertz

Kamera:

Wayne Kennan

Hrají:

Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade, Patrick Warburton, Adhir Kalyan, Candace Kroslak, Heather Locklear, Andrew Aguilar, Mini Anden (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(100)

Obsahy(1)

Adam právě požádal Jennifer po sedmiměsíční známosti o ruku. Jsou zamilovaní a těší se na neutuchající lásku posvěcenou manželským slibem. O něco skeptičtěji k tomuto konceptu přistupují jejich sousedé přes chodbu - Audrey a Jeff jsou totiž svoji již 12 let, a tak mají ke svátosti manželství vypěstovaný svůj vlastní přístup. A kdo má nejvíc co říct k Adamově zasnoubení je samozřejmě jeho nejlepší přítel a spolupracovník Russel, který je i přes svých 150 cm výšky a nafoukaný účes lvem salonů a lovcem dívčích srdcí. Nechejte se lehkým humorem tohoto seriálu vtáhnout do spletité sítě manželských vztahů, kratochvil i povinností a a vypozorujte z nich nezbytná "pravidla zasnoubení". (bystroocko)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (65)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Rules of Engagement je sitcom, který mi z nějakého důvodu utekl a dočkal jsem se k němu až po jeho ukončení. První série během svých sedmi dílů jen v rychlosti načrtne postavy a situaci ve které se nachází. Přesto dostatečně představí humor, kterým se bude prezentovat a už tady bylo jasno, že mě to bude bavit. Mým favoritem se okamžitě stala postava Jeffa, která je skvělá a frekvenci jeho hlášek si neskutečně užívám. Ve druhé sérii se mé nadšení ještě o něco zvětšuje, protože baví i ostatní postavy, hlavně Russell občas vypustí opravdovou perlu. Zápletky možná působí dojmem "už jsem viděl jinde", ale vtípky jsou stále podařené a není důvod ve sledování nepokračovat. Třetí série přidává zajímavou a vtipnou postavu Timmyho, jehož interakce s Russellem (vztah šéf - asistent) jsou dokonalé a nejde si je neoblíbit. Jsou dokonce tak zábavní, že v mých očích přebijí i dvojici Audrey - Jeff. Po příchodu Timmyho se bavím ještě víc a jeho příchod seriálu opravdu prospěl a těším se, kam se bude dál posouvat. Pravdou je, že v páté sérii přichází jakýsi zlom a některé věci se mi začaly zajídat. Například to, jak o sobě Audrey tvrdí že je "people person" nebo to, že si Timmy od Russella nechá všechno (opravdu všechno) líbit. Vím, že tak daleko zacházejí, aby to pobavilo, ale kolikrát si říkám, že už je to moc a jejich přátelský vztah by to nemohl nikdy ustát. Jinak se bavím pořád dobře, Jeff hlásí jak má ve zvyku, Russell piluje své chlípnosti, Timmy je všehoschopný a splachovací jedinec a Adam je pořád ten natvrdlý a trošku jednodušší hezounek. A ani mi nevadí, že Jennifer má nejmenší prostor. Horší je, že čím víc přibývají díly, tím víc je vidět, že jsou postavy hnané do opravdových extrémů. Z Jeffa se tak stává mnohem větší neomalenec a lakomej ignorant, z Audrey je čím dál tím větší fúrie, Russell se chová k Timmymu pořád hůř a hůř (pokud to ještě jde), Timmy to z nějakého důvodu pořád snáší a Adam je stále jednodušší a natvrdlejší. Vadí mi to, protože jsem si postavy oblíbil a to, že se z nich stává jejich "horší já" se mi nelíbí. Pořád to dokáže skvěle pobavit, ale... Závěrečná sedmá série však seriálu dopřála důstojné rozloučení a jak tak mohu říct spokojeně nashle. Všechno směřuje k porodu dítěte Audrey a Jeffa a zároveň ke svatbě Adama a Jennifer. Ještě nás čeká pár posledních povedených vtípků a pár závěrečných překvapení. Ukončení série a zároveň i seriálu se mi líbilo a v podstatě si nedovedu představit, jak by se mohlo dál pokračovat. ()

Riddick77 

všechny recenze uživatele

Ach můj bože, Patrick Warburton je zde naprosto a totálně dokonalý :-D Velmi dobře zvolené charaktery postav, které se vtipně doplňují a příjemné herecké osazenstvo. Humor se točí v tradičních schématech soužití muže a ženy, kdy je velmi dobře poukázáno na již zažitý pár a naopak dravé mládí. V neposlední řadě též je tu Russell, tzv. Joey, Barney či Charlie tohoto sitcomu. Humor vkusný a téměř vždy padnoucí na úrodnou půdu. I dabing ujde. Zábava nejvyšší kvality, kdy nelze čekat zcela originální nápady, nicméně to už bude zřejmě problém většiny sitcomů čerpajících z těchto vod! 8/10! ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Zase jsem k někomu přilnul a s těžkostí přijímal náš rozchod. Stalo se mi to s Willem a Grace, Přáteli, Frasierem, Doktůrky, MASHem.......zkrátka každou další sérií se člověk víc a víc nechává zaplétat do pavučin jeho televizních hrdinů, až se na časově omezenou dobu stane jejich součástí jejich rodiny. Jeff - Patrick Warburton (kde jsi se mi doposavad schovával), Audrey - Megyn Price (dokonale jsi se s Jeffem doplňovala), Adam - Oliver Hudson (teď jsi to konečně nandal zbytku svojí rodiny), Jennifer - Bianca Kajlich (už se nikdy neohýbej oděná do legín....jsem taky jen člověk), Russell - David Spade (na tebe jsem chlape měl doposavad regulérní alergii, ale tady tě žeru), Timmy - Adhir Kalyan (asi bych si běh seriálu dovedl představit i bez tvého zařazení v jeho průběhu, ale zapadnul jsi). Opravdu mi je líto, že naše symbióza musela skončit, ale jak řekl klasik: " na každém konci je krásné to, že něco nového začíná" a tak vzhůru, vstříc novým sitcomovým rodinám. ()

Mercilonka 

všechny recenze uživatele

Právě sleduji pátou sérii a musím říct, že jsem si seriál zamilovala. Hodně lidí ho srovnává s How I met your mother. Možná se to tak zdá díky složení skupiny, ale já s tím vůbec nesouhlasím. Nesnaží se být extra, až nereálně vtipný, jako HIMYM (a jeho postavy) a navíc - každou sérií jde nahoru. Příběhy jsou víceméně ze života a často sebe poznávám jak v roli zasnoubeného páru, tak vdané dvojice :) Zkrátka seriál stojí nohama na zemi a zároveň pobaví. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele

Dlouho předlouho jsem tomu seriálu přicházela na chuť. Na televizních obrazovkách se tu a tam míhá už docela delší dobu a tak můžu říct, že na první seznámení nic moc. Nesympatické obsazení ke kterému jsem si musela vyšlapat cestičku a ani teď to není to pravé ořechové. Ale musím uznat, že je to občas sranda a má to chvíle, kdy to dokáže zaujmout. ()

Galerie (599)

Zajímavosti (6)

  • Timmy v seriálu zmiňoval, že pochází z Jihoafrické republiky. Jeho představitel Adhir Kalyan se skutečně v Jihoafrické republice narodil. (peeteno78)

Reklama

Reklama