Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Diskuze

Allien.9 (hodnocení, recenze)

JohnRambo: Tak se z ní nepo... A on nemyslí sympatie tváří v tvář, ale to, jak ti člověk sedí. Mně se Megan jako ženská líbí, ale vživotě bych s ní nekamarádila, protože na mě působí jako (vypatlaná) slepice. Předpokládám, že to bylo myšleno takhle...

JohnRambo (hodnocení, recenze)

To nemá nič spoločné so sympatiami. Veď ju nikto z nás nepozná. Ide len o to ako vyzerá to je všetko. A vyzerá dobre.

pugs

pugs (hodnocení, recenze)

Krása záleží od sympatíí, len keď je vnútorná:-)

st.ranger (hodnocení, recenze)

2JohnRambo: Velice inteligentní dedukce, buď jsem gáj nebo divnej, ale něco o osobních sympatií ti asi nic neřiká. Nebo třeba o tom, že z každé děvky si na nesednu? To akorát hovoří o tvým chabých zkušenostech s ženami.

JohnRambo (hodnocení, recenze)

st.ranger: Nehovorím debil, len divný. Mám pochopenie pre tvoj názor ale považujem ho za divný-tak sa to dá sformulovať. Ja teda nepochopím, že sa normálnemu chlapovi nepáči sexbomba ako Megan. Je jasné že ona je len sexy maso a nedá sa porovnať s KRÁSNOU ženou ako napr. Naomi Watts, Ale priznajme si, buď má niekto osobné dôvody, je gay, je žena alebo decko a sere na Megan Fox alebo je niekto normálny zdravý chlap ktorý pochváli krásne ženské telo a božský ksich A NESNAŽÍ SA BYŤ ZAUJÍMAVÝ!

SeanLSD

SeanLSD (hodnocení, recenze)

a hlavne Megan ako taká brutálne odvádza pozornosť od kvalít filmu samotného . . . fakt, že bola obsadená síce može znamenať, že ide o šunt a ona je jediným - a veľmi schopným - lákadlom, ale vobec to tak byť nemusí ! Ja si ten film viem predstaviť ako príšernú sračku rovnako ako celkom zábavnú variáciu na americké stredoškolské stereotypy vo filme.. Nikde nie je predsa napísané, že len zato, že do filmu obsadili ( podľa vačšiny ) strašnú krásavicu, musí to stáť za starú belu. Je to predsa Hollywood, angažovanie takých typov má v najzákladnejšom kánone.

OMG, chlapci, notak...:-D
Z pohledu holky: Megan je hóóódně hezká... A atraktivní? To ani nemluvím. Ale to přece neznamená, že se musí líbit úplně každému, ne?!? Kdybych byla chlap, dala bych před "božskou" Megan tisíckrát přednost např. takové Kate Beckinsale nebo Mile Jovovich...
A btw... Co se herectví týče, zatím se předvedla jako herečka na baterky, která "hraje" pouze prostřednictvím přenastylizovaných záběrů a pohledů, co mají u chlapů vyvolávat bůh ví co...:-D

Spooner (hodnocení, recenze)

st.ranger: Jenže já o tom, narozdíl od tebe, napsal jenom jeden příspěvek, který navíc nebyl mířenej proti Megan, ale jen jsem konstatoval fakt z boxoffice. Ale omezovat tě nechci, si to klidně teda piš když ti to dělá dobře no.

Spooner (hodnocení, recenze)

st.ranger: Sakra, my už jsme všichni pochopili, že jí nemáš rád. Musíš to ale trapně psát do každýho druhýho příspěvku? Když tě ten film nezajímá a herečka irituje, tak nechápu, proč furt přispíváš do týhle diskuze.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2JohnRambo: A kdo s tebou nesouhlasí je jinými slovy debil? Velice inteligentní dedukce. Jako by jsi nechápal význam sympatie a mě prostě tahle od pohledu stupidní karikatura sexy lesby ponechává chladným.

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Nehovorím že pri pohľade na Megan slintám ale ten kto neuzná že je maximálne sexy a ten kto širí reči ako st.ranger je buď gay alebo len chce na seba upútať pozornosť.

Spooner (hodnocení, recenze)

Tak v Americe to ale vypadá na slušnej propadák, davy se na to fakt nehrnou a o víkendu to dá pouhých cca 7 mega. No je vidět, že herečky v této době do kin velký davy fakt nepřitáhnou, když se nejmenujou Angelina Jolie.

johnson (hodnocení, recenze)

Allien.9: Ano, já už jsem měl to štěstí to vidět. Momentálně bydlím v USA a kino stojí pár dolarů, takže tam chodím často. Dnes jdu např. na Informant, na který jsem chtěl jít včera místo tady toho filmu, ale bratr mě překecal:-D

Allien.9 (hodnocení, recenze)

johnson: Jo, to chápu, ale ty už jsi to viděl?:-)
(ještě to nejde hodnotit, tak nemám přehled, jestli už to jde sehnat nebo ne)

johnson (hodnocení, recenze)

Mluvim o tom, že Megan Fox je velice pěkná a už jen proto to do kina přítáhne stáda lidí. Aspoň tady v americe. Taky sem mluvil o tom, že film je spíš vážně komedie než nějákej horor. Tak asi o tom no. A taky o tom že bych se od Megan Fox nechal sežrat, což se vztahuje k její postavě v tomto filmu. Asi tak.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Heh, něco na tom bude, že film s Megerou táhne. Kritika na rotten se třeba od Rotf liší skoro dvojnásob. Záleží na to, co všechno takhle hvězdička ukáže a kolik prostoru v celém filmu má. Takže Jonah Hex bude propadák, když se tam jen čůza mihne.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Allien.9: Holywod právě našel perfektní herečku, která naláká davy i na ten nejdebilnější film. A z některých příspěvků lze vypochopit, že to jsou jen neukojený slintové.

johnson (hodnocení, recenze)

Náhodou je to dobrej film, pro mě tak 4*, půjdu na to ještě jednou a uvidíme jak mě to bude bavit na podruhé, takže možná i 5. Ale ta Megan Fox, ta Megan Fox, sem se skoro z ní posral no:-D Někomu se nelíbí, ale ta Megan Fox:-D Od ní bych se nechal sežrat hned. No a film docela pobaví, v kině se smál skoro každej takže myslím že gut!

st.ranger (hodnocení, recenze)

Allien.9: Jestli ale někdo potřebuje lesbickou scénu s touto trapnou neherečkou, bylo by vhodné zvážit změnu povolání. Avšak při jejích hereckých výkonech by nedokázala předstírat ani orgasmus.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Jestli se udává měřítko hodnocení podle takových zbytečností, není se čemu divit, že má zde tolik filmů neadekvátně vysoké hodnocení.

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)