Reklama

Reklama

Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (650)

Real Tom Hardy odpad!

všechny recenze uživatele

Je rozdiel pustiť si sračku len tak a pustiť si sračku, pretože chceš. V prvom prípade ťa to koniec koncov príliš nenasere, čo sa v druhej situácii povedať nedá. Jennifer som si pustil, pretože som chcel. Nechal som sa (ako posledný žobrák) zlákať na jeden legendárny Graphics Interchange Format alias GIF, kde si Megan pripaľuje plamienkom jazyk. Veľká chyba. Veľká, veľká chyba. Jedinú jasnú chvíľku mal film v dialógoch, ktoré boli tak stupídne, až to bolo vtipné. Ďakujem, ale viac si už neprosím. (16.5.2018) (1.7.2022) (5.11.2023) "I just got Aquamarine on DVD. It's about this girl who's, like, half-sushi." ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Myslel jsem si původně, že je Megan Fox větší kost. Ale to jsem si myslel i o Amandě Seyfried a pak jsem si pustil tenhle film a nestačil se divit. Trošku mě uklidnilo, když jsem tady čet komenty, kde si na tuhle skutečnost stěžuje víc lidí. Jinak bych tehle holky měl za takový dvě mejkapový divy. Oni ale stejně nejspíš jsou a tady na tom filmu to chtěli zahrát do autu, aby jsme se my, obyčejní fanoušci, nic nedozvěděli. Film samotnej je jinak kravina. Ještě aby ne. Je to horor spojenej s komedií. Komedii jsem v tom ale moc neviděl a horor vlastně taky ne. Vlastně ani nevím, co jsem viděl. Byla to kravina, ale nedala se jí upřít technická kvalita. Proto jsem to taky dokoukal a celou dobu přemýšlel, proč si někdo dá práci natočit...a docela dobře...takovou sračku. ()

Reklama

Hakha 

všechny recenze uživatele

Obrovské plus je ženské obsazení, které táhne tento film, jinak zbytek je průměr až podprůměr. Celkově se na plátně nic moc extra neděje, když má dojít ke krvelačné vraždě, tak se divákovy žádného zajímavého obrazu nedostane a místo toho dostane záběr na jiné místo. Trošku zamrzí, že scénář a děj je podprůměrný a u mnoha dialogů jsem se vážně nudil. Nevím no, kdybych film neviděl, tak bych o nic nepřišel, ani erotická stránka zde moc nefunguje, škoda to velká. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky… ()

somnar 

všechny recenze uživatele

Vlastně se ani nedivím, že Jennifer's Body propadlo. Představuje totiž naprostý protipól nejen k trapně uhlazenému a zoufale bezzubému Stmívání, ale i k úspěšným neinvenčním hororovým remakům. Karyn Kusama a Diablo Cody si berou na paškál dospívání, americké maloměsto i strašidelné historky, tato témata ovšem zajímavě kombinují a hlavně si z nich bez servítek utahují. Jennifer's Body bych proto ocejchoval jako sympaticky černou a drzou komedii - hlubší dojem ve mně nezanechala, během těch 102 minut jsem se ale nudit nestihl. Kladné body samozřejmě za Megan, Amandu, Wikipedii, Hannah Montanu a RHPS :-) 70% ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Originální námět a scénář plný do očí bijících glos klasických teen hororů, který bohužel není dotažen do úplného důsledku a chybí mu výraznější tah na bránu (film se skutečně rozjede až v úplném finále). Přesto potěší a místy opravdu pobaví. Tupost teenagerů, kteří si nedokáží rozsvítit ani ve vlastní kuchyni, je zde skutečně dovedená am absurdum a velice potěší také hraní si s divákem a fa(u)ckování jeho očekávání věcmi, které by opravdu nečekal :) (robotická ruka ředitele školy a sestra hrající na klavír? Fuck yeah!). Megan Fox dokazuje, že je opravdu jen hezká tvářička, která umí rozepnout výstřih, hereckého talentu ale příliš nepobrala. Zato Amanda Seyfried je skutečně skvostná! ()

Galerie (63)

Zajímavosti (15)

  • Megan Fox kvůli roli zhubla o 6 kg, na celkových 43 kg. (HellFire)
  • Pro roli hudebníka Nikolaie byly zvažováni Peter Wentz a Joel Madden. (TomikZlesa)

Související novinky

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Za svůj první scénář dostala Oscara. Kromě toho byla Juno solidní hit, takže to vypadalo, že před Diablo Cody leží dálnice ke slávě. Poté, co „hororová satira“ Bacha, kouše! v zámořských kinech v… (více)

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)

Reklama

Reklama