Jeff Dunham: Spark of Insanity

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

Druhé vystoupení známého amerického břichomluvce Jeffa Dunhama, které vyšlo na DVD. Obsahuje osmdesát minut plných scének ve kterých kromě Jeffa vystupují jeho oblíbené postavičky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Achmed the Dead Terrorist a Melvin the Superhero. Značná část tohoto vystoupení je dostupná na serveru YouTube a je možné, že je budete znát, ale styl Jeffa Dunhama a jeho břichomluvecké kvality zaručují, že i po několikátém shlédnutí se zhluboka zasmějete. (Plague.)

ing.man

Skvělý břichomluvec, úžasná invence a propracovanost charakterů loutek a neskutečný smysl pro improvizaci i humor. Ale přes populárního Achmeda mám rád Waltera. Hláška: Walter odpovídá na dotazy od diváků v sále: "Drahý Waltře, proč zvracím při čištění zubů a ne při orálním sexu se svým přítelem?" ... Walter:" Pravděpodobně bude její zubní kartáček větší....." ROFL! ()

salahadin

Můj komentář jakoby tu ani nebyl, protože napíšu asi to co 99% ostatních. Fakt nemůžu jinak, nenapadá mě jiný inteligentní, originální komentář, než: Achmed je king! Jeff Dunham vdechl život skvělým postavičkám, které samy o sobě jsou roztomilé, ale vidět je "jako živé", komunikující s Jeffem, to je nebezpečná kombinace. Bohužel u ostatních postaviček jsem se jen místy usmál, salvy smíchu jako u Achmeda se nekonaly. ()

Dado

Achmed je jednoducho geniálny a zaňho samotného je to jasných 5*, kvôli ostatným postavám však musím ísť s hodnotením nadol. Nedá sa povedať, že by prevedením a humorom rapídne zaostávali za nezabudnuteľným mŕtvym teroristom, no mnohé žarty z "ich" úst jednoducho ľudia nežijúci za veľkou mlákou nemajú šancu pobaviť sa na nich tak, ako Američania, ktorí sú s podrobnosťami toho, na čo hlášky narážajú, poznajú predsa len lepšie. (85%) ()

Angelino

Je naozaj výborný. Výborne zvládnuté dialógy, postavy ako žívé, (u mňa vyhral Peanut). Obsahovo som sa poväčšinou tiež bavil výborne, dokáže si robiť srandu aj zo seba aj z američanov aj z aktuálnych medializovaných "problémov" vo svete. Niekedy sa mi to však tematicky zdalo byť hodne "na hrane", prípadne aj za a teda za obsah (nie formu) uberám jednu hviezdičku, ()

maseer2

z mého pohledu o trochu slabší než předchozí Je-F-F-ovo vystoupení.. vynikají zde zejména Achmed the Dead Terrorist a Peanut, ostatní trochu zaostávají, ale pořád je to jednoznačně nadprůměrná zábava.. P.S.: obě zmíněné scénky s Achmedem a Peanutem jsem viděl už kdysi dříve na YouTube, což jim v mých očích samozřejmě mohlo ubrat trochu na vtipnosti, třebaže jsem se opět bavil skvěle.. ()

• Pozadí scény se během představení s každou loutkou mění. (c.tucker)
  • V komentáři na DVD Jeff Dunham popsal, že loutka Melvin the Superhero Guy má upravené obočí tak, že se každé pohybuje vůči sobě opačným směrem. (c.tucker)