Tato jedinečná komedie je režisérským debutem scénáristů filmu BULŠIT Adama Jaye Epsteina a Andrewa Jacobsona. Film obsazený vycházejícími hvězdami některých velmi oblíbených amerických komediálních programů jako SATURDAY NIGHT LIVE se dotýká všech našich raných zážitků s randěním a sexem – od schůzky naslepo až po rozpačitý polibek na dobrou noc... a všeho mezi tím. EXTREME MOVIE je ohromně zábavná a konvencemi nespoutaná připomínka mnoha strázní, které nás potkávají na cestě dospíváním. (Filmbox)

Little_Sawy odpad!

Tohle byl gýč snad všeho..špatného. Totál nevkusu, a jako paródie taky to nebylo buhví co a to jsem myslela, že to tak trapný bejt nemůže a hele ..ono, může! To už raději mohli sparódovat cokoli jiného a drbnout tam polonahý ženský..ze začátku to vypadalo celkem slibně, ale od půlky to jelo pěkne do sraček. Budhova noho, za co mě trestáš! ()

zdepapepa

Upřímně řečeno se divím, že se něco takového vůbec dostane na pult s DVD. Sled scének spojených maximálně prvně sympatickým, pak už jen otravně zdržujícím. Pár věcí celkem šlo, ať už to byly STDE-pohlednice, krátký výstup Michaela Cery (nechápu jak se tomuhle shitu mohli společně s Kylem Gassem upsat) anebo Mathew Lillard. Vše ostatní nejlépe spláchnout do kanálu. Ono to je tak postaveno na hlavu, že to je vtipné. Ale bere se to tak vážně, že to opět spadne do odpadu. (a už se to nevyhrabe) ()

Campbell

Prapodivná komedie která se skládá z několika segmentů. Je to jako film+ reklamy. No a právě ty reklamy mi přišly daleko zábavnější než ten hlavní příběh kterej byl teda nic moc. Další přiblblost o ztrátě panictví. No čekal jsem něco zábavnějšího co bych vyzdvihl je scéna s "Blue bally" která byla jakž takž zábavná. Pak ještě scény s Lillardem a Cerou. Zbytek je většinou jen křeč s občas povedenou replikou. Ale nic extra to není. Hlavní představitel byl šíleně nesympatickej. A scéna kde se kluk zamiluje do umělé vagíny byla nevýslovně trapná. Nic moc ale slabší 3* dávám. ()

Wyrdas

Kdybych to měl srovnávat s filmy co nedávali smysl, neměly reálný děj či dialogy (např. Avatar či Alita), tak je to někde na 4*. Srovnávat se Sandlerovkama, jsme někde na 3*. Dát to do kupy třeba s Prcičkama, jsme asi na 2*. No a srovnávat to s kvalitními filmy komediálního žánru, tak máme odřenou 1*. Dá se to srovnávat s lecčím, já to dokoukal a fakt si nevím rady. Proto to zprůměruji s výše zmíněnými. Výsledek je 2,5 - což jak víme, jsou s odřenýma ušima 3*. Občas nechutné, občas ujeté, občas vtipné. Rozhodně odvážné, ale jestli tím správným směrem, pod to bych se nepodepsal. ()

F.man

Tak za prvé, Extreme Movie se nemůže považovat za film. Příběh, nebo alespoň něco vzdáleně podobného by jste zde hledali marně. Jedná se jen o sestřih prasáckých gagů, které napadli některého z deseti mentálně vyšinutých scénáristů. Za druhé, Extreme Movie je úchylný. Hodně úchylný. Záchodový humor, vtípky pro uhrovaté amíky, nahé puberťačky a sex sex sex. Za třetí, pokud to všechno přežijete dočkáte se nakonec několika povedených nápadů u kterých se možná i zasmějete. I když bych teda hodné rád, za to co jsem si vytrpěl film odsoudil, nálepku odpad! si nezaslouží. Světlých momentů je sice proklatě málo, ale alespoň některé stojí za to. ()