Comeback - Série 2

(série)
Česko, (2010–2011), 9 h 21 min (Minutáž: 25–29 min)

Comeback - Komu zvoní hrany (2010) (epizoda) (S02E03)

• V čase 12:15 drží Tomáš Pacovský (Tomáš Matonoha) v ruce noviny Haha. Na novinách je datum vydání středa 23. dubna 2010, nicméně 23. dubna 2010 byl pátek. Na titulku novin je Lešek Semelka, nicméně oba texty, které jsou pod titulkem, obsahují text o Valašsku. (David7)

Comeback - Zlatá ledvina (2010) (epizoda) (S02E04)

• Když Ozzák (Martin Dejdar) trénuje "trojlok", dolije si panáka zelené. V dalším záběru je pak sklenička téměř prázdná a následně zase plná. (had12)

Comeback - Cesta do Vtelna (2010) (epizoda) (S02E06)

• Ozzák (Martin Dejdar) na Tomášovu (Tomáš Matonoha) poznámku, že fakt prokoukl, odpovídá: „Smrdím jako nějaká kytka.“ V epizodě Sliby chyby (2008) jsme se ovšem dozvěděli, že Ozzák nic necítí, protože má vypálené sliznice od doby, co se na Moravě vsadil, že vypije nosem láhev slivovice, a vyhrál. (klara.leb)

Comeback - Sbohem, Káhiro! (2010) (epizoda) (S02E07)

• V 16. minutě se v různých záběrech mění poloha uší na kabelce bez toho, aniž by se jí někdo dotkl. (SONY_)

Comeback - Křik kormorána (2010) (epizoda) (S02E09)

• Marcelka (Dana Batulková) říká Tomášovi (Tomáš Matonoha), že si místo dovolené na srpen objednává dovolenou na autobusové nádraží a že Kolodvor není kolovoz. Kolodvor je ale vlakové nádraží, nikoli autobusové. Takže ani Marcelka nemá tak úplně pravdu. (Teimei)

Comeback - Bez kláves neodejdu (2011) (epizoda) (S02E11)

• Ozzák (Martin Dejdar) dostane od Husťanu za 20 000 víček od piv různé předměty a jako bonus i DVDčka, která se jmenují "Zlatá edice československého sportu!", což je vidět napsané na obalu. Ke konci dílu si však Ozzák z těchto DVD pouští i hokejový turnaj z Nagana 1998. (skinny9)