Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

dr.Orlok

Komediální "Taxikář" s několika velmi příjemně nekorektními scénami. "Myslel jsem, že to bude sranda,ale vlastně je to docela smutný" ()

sssssycak

Tento film mě opravdu nendchnul. Jeden z nejhorších, co jsem v poslední době viděl. Není prakticky jediná scéna, které by se člověk mohl zasmát, a to je v komedii, uznejte sami, velmi špatné. Jednu hvězdu za hlavní postavu, která perfektně vystihla totálního debila. ()

Dubro

Seth je nafúknutá trubka reznutá lopatou a hrá ju pomerne slušne. Autor scenára je asi podobného razenia, s tým rozdielom, že nehrá, ale slušne škriabe scenáre s hluchými miestami. Mohol sa sem tam prefackať, ak pri tom driemal, darmožráč. S režisérom je zrejme tiež kamarát a pár krát sa im zadarí scénku nespackať a dotiahnuť ju do konca. Ale pár krát za 86 minút je mizerný výsledok. Vraciam na prepracovanie ()

OG_Swifty

Moc tomu průměrnýmu hodnocení nerozumím, byla to docela prdel. Seth Rogen vypadá jako dement a tak mu role dementního hlídače obchoďáku celkem pasovala. Byly tam však momenty, kdy mi přišel badass - třeba když zmlátil šéfa tý pekárny / kavárny nebo když s Michaelem Peñou šňupali koks a mlátili nezletilý skejťáky :D Jinak Ray Liotta v roli detektiva byl mega svině a Anna Faris byla naopak docela hyper (hlavně poblitá). PS: Škoda že se pervert k Anně Faris nedostal, zajímalo by mě, co by jí proved.. Slabší 4* ()

Cl3ricK

Jeden z nejslabších Rogenových filmů. Sice se v tomhle filmu fuckuje o sto šest, ale efekt žádný. Za zmínku ještě stojí prdelácky Ind, který vysvětluje, že ho nemůže mít bílého. ()

Fíla

Já na tohle nemám to dokoukat.Skončil jsem v půlce filmu. Silácké řeči a machrování Rogena je trapné. 1/10 ()

Juto

Extrémne poburujúci nevhodný film plný vulgárnych výrazov a hrubých poznámok plus neuveriteľný soundtrack! Film je trochu hlúpy, ale je skutočne zábavný. 6/10 ()

Chen

Pro mě o něco lepší, než Policajt ze sámošky, ale jen díky scénám, ve kterých se Seth Rogen rozjede a ukazujem, že v trošku oplácaném těle může dřímat pořádný bijec. Sympatická je i Anna Faris, v roli vysloveně nesympatické. Jinak, ale komedie, která ničím neoslní a chvílemi i hraničí s nudou. ()

Morloth

Kdybych měl tak hbité prstíky, šedou kůru mozkovou a tak způsobilý slovník jako JFL, napíšu komentář jako on. Takhle mohu říct, že jsem film viděl, zasmál se, užil si notnou dávku zhnusení a celkem bych se na to podíval znovu. ()

rakovnik

Tak pitomý film, že je místy až vtipný. Akce s exhibicionistou mě opravdu překvapila, ovšem překvapení bylo více, než zábavy. ()

Martin741

Obavam sa, ze Cervenak ma s tym US debilom pravdu, fakt ako sileny humor, este k tomu aj US proveniencie - som sa cudoval a nechapal, comu sa smiat. Typicky americky vidlakov, uz mi tam chybalo len slnko, seno, vidly, hnoj a americka anglictina, bol to to hned odpad jak vysity, takto dam aspon : 20 % ()

Pugo

Podľa hodnotení vidím, že nie každému vonia tento štýl humoru - vulgárny, primitívny a morbídny. Taký ale ja mám rád a vždy ma najviac pobaví. Liottu síce veľmi nemusím, ale tu bol v pohode. Skvelé vedľajšie postavy a to kolegovia od ochranky, ožratá mamina a hlavne obchodník Aziz Ansari (fuckovacia scéna - vrchol filmu). Finále ma prekvapilo a dokonca príjemne šokovalo, toto som fakt nečakal. ()

Aljak

Celkom veselé, často krát aj vtipné, no v konečnom dôsledku priemerné. Seth Rogen ako vždy celkom pobavil, od neho sa snáď nič iné už ani nedá očakávať. V niektorých momentoch to pôsobilo veľmi dobrým dojmom, no tie priemerné asi predsa len o čosi prevažovali. No takýchto ochrankárov by som sa asi skôr bál a nieže by som v nich cítil dôveru. A ten Ronnieho plánovaný prechod ku polícii, tak to tiež stálo za to. Aj keď asi za normálnych okolností by s ním asi nemal nikto toľko strpenia. Anna Faris je taký typický vzor afektovanej kravy, asi si ju inak už ani nedokážem predstaviť. A čo ešte? Do takej kaviarne s tou milou predavačkou by som rád chodil aj ja. ()

C0r0ner

V podstatě se můžu podepsat pod Cervenakův komentář. Seth Rogen ztvárnil naprostého retarda (ne že by k němu měl v reálu daleko), a pro Evropana perfektně představil odvrácenou stranu USA. Fóry tam sice byly relativně dobré, ale koukat na toho trotla bylo vážně utrpení, což se nakonec projevilo na hodnocení. 55% ()

Wormboy

Komedia o typkovi, akych by sme zrejme nasli dost aj v nasich obchodnych centrach, ktora nie je ani z polovice taka vtipna, ako by byt chcela. A to este ako tak film zachranuje Seth Rogen. ()

c.tucker

Slabota, už od začátku se mi znechutil ten debilní securiťák, který opravdu neumí přemýšlet a je trapnej, že to ani nedokážu popsat a to bude asi ten problém, protože to cele stojí právě na něm. Rogena mám celkem rád, ale tady vyfásl roli opravdu špatnou. Nulová vtipnost a zároveň je to plné klasických klišé. ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)