"V podstate si chcú len vrznúť."... Po tom, čo Willa a jeho matku opustil otec, odchádza Will kvôli finančným problémov zo súkromnej školy a nastupuje na klasickú strednú. Tu sa snaží začleniť medzi ostatných, ale hneď v prvý deň si znepriatelí celú školu; nakoniec sa mu ale predsa len podarí spriateliť sa aspoň s niekým - s trojicou "Inbetweenerov", t.j. ľudí, ktorí nepatria ani medzi školskú elitu, ani medzi úplných šprtov; ľudí stojacich uprostred spoločenského rebríčka. (lakikaki)

Smakoun

Ukázková prcičkovská zábava pro teenagery po britsku. Po pár dílech jsem byl nadšen, jelikož jsem se vzhledem ke svému věku s hrdiny často ztotožňoval a jejich příběhy mi připomínaly ty mé, po čase ovšem nastal problém se stále snižující se inteligencí hlavních hrdinů, kteří začali v jednom kuse dělat naprosto nelogická a nepochopitelná rozhodnutí. Ale i tak jeden z nejlepších seriálů pro mladé naší generace. ()

tehol

nazval bych to anglickou odpovedi na americke freaks and geeks. oboji ma naprostou nadcasovost, i kdyz na to jde jinym stylem. ktery je ten lepsi? za me remiza, legrace vetsi asi tady, lindsay je ale u freaks.. nicmene imo je to velmi nebezpecny druh serialu, nuti to k silene nostalgii po stredni.. "feisty one you are!" :D ()