Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

Nejnovější film scénáristů a producentů SCARY MOVIE. Will má noční můru: britská popová hvězda se ohání záhadnou křišťálovou lebkou a předpovídá konec světa, když se Will probudí, zjistí ještě něco mnohem děsivějšího. Jeho přítelkyně Amy leží spokojeně po sexu s někým, kdo vypadá tak trochu jako hiphopová hvězdička Flava Flav. New York se začíná otřásat v základech. Zemětřesení, asteroidy, tornáda, ledové bouře…Teď je na Willovi, aby zachránil svět před zkázou. Vítejte v šíleném světě Disaster Movie… (oficiální text distributora)

MáŠa odpad!

Tohle fakt ne, bývám nad věcí a těmhle parodiím dávám běžně třeba o 2 hvězdy víc, než je průměr, ale tenhleten what-the-fuck film nedostane ani jednu. Viděl jsem asi prvních 15 minut a bohatě mi to stačilo, a to už sem s tim bojoval od první scény. To bylo takové to "ježiš, to je trapný", ale tak snad se to rozjede, ty trailery vypadaly celkem vtipně. "Tak se aspoň podívám, jestli je to fakt nejhorší film všech dob." Ne, neměl jsem na to už sílu, zkoumat, jestli je to fakt tak mizerný film. Tohle je taková neskutečná rychlokvaška, kde si někdo myslí, že stačí jen přehrát znova nějakou scénu z jiného filmu, najednou v ní odkázat na nějakou současnou celebritu, nebo tam udělat nějakou fekální pointu, která ani nefunguje, a diváci budou u vytvžení. Pěkný hov.., diváci spíš budou nasr... Jestli jsem dokázal najít nějaká pozitiva na nějakých filmech jako Epic Movie, tak tady fakt něco podobného nehrozí. Tenhleten trend, kdy se třeba ve scéně z pravěku používá notebook s odkazem na nějaký současný fenomén oblíbený mezi teenegery, je fakt cesta mimo. ()

Suzie05 odpad!

Jason Friedberg a Aaron Seltzer jsou opravdu dva vypatlaní idioti. Udělat ze samých dobrých filmů takhle pošahaný mix hovadin. Kdyby ta rádoby parodie byla alespoň vtipná když už nic. Jediné co bylo aspoň trochu k smíchu byla ta rozmáčklá Hannah Montana... To sice taky nebo bůhvíjak vtipné, ale já sem ráda, že tady ta blbénka umřela. =) ()

WoWoW odpad!

Kdybych z celého tohohle filmu s velice propracovaným dějem a úžasnými hereckými výkony viděl jen závěrečnou píseň asi by mi to stačilo na tři životy. A to jsem to dokoukal, ta představa kolik životů už to nemusím vidět mě až děsí. Takže s klidným srdcem můžu říct, že je to snad ta nejotravnější a nejhloupější ptákovina, co jsem kdy viděl, a že už jsem viděl hodně špatných filmů. ()

honajz odpad!

To nemá ani smysl komentovat... --- Jeden z nejhorších filmů své doby... Ano, i tak se dá udělat reklama "filmu", který je skutečně strašný, ale pro svou pověst velice vyhledávaný... Chcete být slavní? Natočte totální blábol a buďte drzí a tvrďte, že je to geniální dílo, které každý musí vidět. Nějaký blbec producent už vám na to skočí a propašuje to do kin. Pak si udělejte reklamu na tom, že jde o nejpitomější film století a lidi ho budou stahovat, kupovat, jen aby se sami přesvědčili a mohli různé diskuzní stránky zahltit svými názory. Ano, takhle se dělá dnes "film". Uwe Boll by mohl vyprávět. Všichni staří filmaři včetně Buňuela, Felliniho, Tarkovského, na to prostě šli blbě, když měli potřebu něco sdělovat. A teď vážně. Disaster Movie je skutečně strašný film. A to dokonce strašný tak, že není směšný a roztomilý ani svou strašností, jako třeba některé italské sci-fi horory. A to té hrůzostrašnosti přispěl i neuvěřitelně stupidní český dabing. Dabing je příšerný, protože používá anglické výrazy tam, kde český divák netuší, oč jde. Pusťte si titulky, které jsou v tomto ohledu dokonalé, takže "woofed" překládají jako "zvlknut" a místo neznámých postaviček amerického seriálu využije českých Pata a Mata. Samotný film je sledem zoufale nevtipných, nevypointovaných scének, kde se sami stydíte za ty lidi na plátně, jak trapně se chovají a přehrávají jak na studentském večírku poté, co se aspoň trochu sjeli. Pro ně to může být zábavné, možná i pro lidi, co se na film dívají sjetí, ale pro zbytek lidstva jde o trapárny nejkrutějšího kalibru. Nastartuje to celé čtyři minuty říhající Amy Whinehouse (proboha, proč?!), pračlověk v mamutím hovnu, a pak to jede - objeví se nikoliv parodie, ale jakési amatérské citace filmů 10 000 BC, Superbad, Juno, Wanted, No Country for Old Men, Indiana Jones 4, High School Musical, Cloverfield, Step Up 2, Hancock, Sex in the City, Zohan, Jumper, Narnia - Prince Caspian, Enchanted, Iron Man, Hellboy, The Incredible Hulk, Alvin and the Chipmunks, The Dark Knight, Speed Racer, Beowulf, Kung Fu Panda, The Love Guru... Přičemž jde o citace ve stylu - objeví se Iron Man a spadne na něho kráva, objeví se Hulk, spadne na něho kráva, objeví se Hellboy, spadnou na něho dvě krávy, Batman zahraje na kytaru a odtáhne ho auto, Hancock vyskočí z lavičky a praští se o lampu, zakrslý Indiana Jones skočí do větráku, Jumper skočí holce pod sukně a pak princi Kaspianovi na meč - ó, jak vtipné, viďte? A to se tu ještě najdou "parodie" na Justina Timberlakea, Michaela Jacksona a jeho lásku ke zvířátkům a dětem (není to už totálně vyčpělé?), Dr. Philla a další, u nás široké veřejnosti neznámé osobnosti (třeba Miley Cyrus známější spíš jako Hannah Montana). Nu a děj? Kluk má zlý sen o křišťálové lebce (mimojiné), probudí se, holka se s ním rozejde, má večírek, kde různí lidé říkají a dělají různé trapárny, co mají být vtipné, na město začnou padat meteory, kluk s kámošem, z kanálu vylezlou feťáckou princeznou a s těhotnou Juno běhají splašeně po městě, nakopou holky ze Sexu ve městě, potkají výše zmíněné postavy, aby mladík šel do muzea, zachránil svou holku a v muzeu vrátil lebku na podstavec. Paráda, což? Žel, zde si vše odbudeme snad jednou větou - když už jsme o dabingu psali - na úvod disku se spustí protipirát, trailer na film Milk, reklama, a jinak nikde široko daleko žádné bonusy. Nelze parodovat parodii. () (méně) (více)

Campbell

odpad! či 5*? Tohle je fakt děsnej film ale prostě jsem se díky demencí tvůrců naprosto smál. Tvůrci se snažily nacpat do filmu všechny novější blockbustery ale bohužel většina je děsně nevtipných a špatných. Film je špatný jako celek ale u něčeho jsem se i zasmál. Vampires suck je prakticky jen o Shitlingu a je zábavný. Takže je to takový důkaz že parodie mají být o jednom filmu. ()

• V záverečnej pesničke je 48x použité slovo fuck. (rador)
  • Dátum, kedy vo filme zanikne svet, je totožný s dátumom vydania filmu. (rador)
  • Dle filmu končí svět 29. srpna 2008, tedy v den premiéry filmu. (rafix)

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se… (více)