Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

zdepapepa

Parodie v dnešní době klesly skutečně hluboko. Na druhou stranu ovšem ve výběru dvojníků pokročily podezřele daleko. To ale nic nemění na tom, že je tenhle film pln fekálního humoru a skutečné parodie je tam jak šafránu, dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky. (a pro aspoň minimální přehled musíte mít viděno skutečně dost filmů) Za zmínku stojí tak maximálně Beowulf, Juno a Princezna. ()

MM_Ramone

Teenagerská paródia na mnohé známe, komerčne úspešné kino hity. Postrehol som tam parafrázy scén, či zapojenie niektorých postáv z filmov Noc v múzeu, High School Musical, Deň potom, Kung-fu panda, Indiana Jones, Let´s Dance, Beowulf, Iron Man, Batman, Hulk, Chipmunkovia, Hanna Montana, Hellboy, X-Men, Hancock a zopár ďaľších. Ako som očakával bolo to plné grgania, výkalov, močenia, vulgárnych slov, nechutných sexuálnych narážok a podobných primitivít. Pri tomto titule som však bol na to pripravený. Dopozeral som to až do konca, kde ma čakala príjemná bodka za touto slaboduchou paródiou v podobe podarenej, vyfuckovanej piesne. http://www.youtube.com/watch?v=eWyNqiBLTBs * ()

havLord

Tohle je prostě něco zcela jiného ------ jde o to, že se odpálí polehčující okolnost. A neviděl jsem to sám, tzn. že jsem neměl vůli se nad těmi "hovadinami" rozčilovat. Tak to by vysvětlovalo, proč já se bavil pážecky, zatímco ostatní evidentně trpěli jak tuři ... a nemám v plánu zjišťovat, jestli by pro mě ten film měl nějakou hodnotu i teď, za střízliva. V tu chvíli jsem se zplna hrdla smál, takže 85%. ()

WoWoW odpad!

Kdybych z celého tohohle filmu s velice propracovaným dějem a úžasnými hereckými výkony viděl jen závěrečnou píseň asi by mi to stačilo na tři životy. A to jsem to dokoukal, ta představa kolik životů už to nemusím vidět mě až děsí. Takže s klidným srdcem můžu říct, že je to snad ta nejotravnější a nejhloupější ptákovina, co jsem kdy viděl, a že už jsem viděl hodně špatných filmů. ()

Rosana

Já jsem se popravdě docela pobavila. Sice fekální a sexový humor mi místy přišel až dost trapný a nektěré scény byly až tak přehnané, že byly spíš ubohé, než vtipné, ale některé gagy a nápady mě skutečně rozesmály. Prostě když se při katastrofě začnou nesmyslně objevovat hrdinové, na které spadne kráva, těhotná Juno a princezna feťačka nebo muzikál ze střední mě skutečně pobavily. Absurdní nelogické scény nedávající smysl mě prostě po těch všech Bergmanech, Pasolinech a tarkovských pobaví. ()

• Dle filmu končí svět 29. srpna 2008, tedy v den premiéry filmu. (rafix)
  • Film paroduje i filmy, které měly v době psaní scénáře daleko před premiérou, tudíž scénáristé ani nevěděli, co vlastně parodují. Například Hancock a Temný rytíř. (hippyman)
  • Film byl nominován na šest Zlatých malin, a to v kategoriích nejhorší kamera, nejhorší herečka (Carmen Elektra), nejhorší herečka ve vedlejší roli (Kim Kardashian), nejhorší režie, nejhorší scénář a nejhorší prequel nebo rip-off. Herečka Kim Kardashian komentovala svojí nominaci na Zlatou Malinu slovy: "Je to čest být jen nominována." (Terva)

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány