Reklama

Reklama

Dokonalý podraz

(seriál)
Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, (2008–2012), 54 h 34 min (Minutáž: 41–57 min)

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Timothy Hutton, Gina Bellman, Saul Rubinek, Beth Riesgraf, Aldis Hodge, Phillip Edward Van Lear, Christian Kane, Jaime Ray Newman, Scott Lowell (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(77)

Obsahy(1)

Jeden sa vyzná v únikoch. Jeden v boji. Jeden v počítačoch. Jeden v predstieraní. Všetci sú zlodeji, zvyknutí hrať sólo. Spojí ich ale jeden, ktorý má plán. Nikto nemá rád bohaté korporácie, skorumpovaných podnikateľov či politikov. Na súdoch proti nim jednotlivec neobstojí, strácajú obrovské balíky daňových peňazí... A tento tým vždy nájde cestu, ako im podkúriť a pritom trochu pomôcť bežnému človeku bez vplyvu, i sebe. (MoiJe)

(více)

Recenze (70)

ivicudus 

všechny recenze uživatele

Ako už bolo viackrát povedané, je to odľahčený americký Hustle. Zostava, ktorá sa ale zišla, má lepšiu chémiu a skvelo fungujú ako team. Pre mňa je Leverage ideálny oddychový seriál a ako fanúšik Doctora Who, si ma seriál získal už len narážkami a odkazmi naň. (Hacker Hardison sťahuje novú epku Doctora uprostred conu cez dva satelity, čo na tom nemôžete nemilovať...) Vypínam mozog, nahadzujem najväčší úškrn, vyložím nohy a pozerám. Ako aždý seriál, aj tento má niektoré nudnejšie vatové epky, v druhej sérii ich bolo viac po tom, ako Gina Bellman vynechala pár dielov, ale stále je to vysoko zábavný seriál. Práve odštartovala tretia séria a vyzerá, že má nakročené správnym smerom. ()

Laku 

všechny recenze uživatele

Celkem povedenej seriál s nadhledem.. a ten jejich boss je pořádněj sympaťák. Trochu bych řekl, že s jeho postavou ten seriál stojí a padá.. Docela se mi líbí, jak si Leverage na nic nehraje, nic moc neřeší.. jen svižně plyne, vypráví a občas si komicky utahuje sám ze sebe. Taková příjemná seriálová jednohubka. ()

Reklama

Ragdoll 

všechny recenze uživatele

Solidní základ by byl, s ním se dá seriál rozvinout do mnoha směrů a vymyslet spoustu zajímavých a originálních epizod s dobrými zvraty i akčními momenty, příběh nám to s radostí dovoluje. Pilot nastavil příjemné tempo a jako úvod a návnada k dalšímu sledování posloužil bezchybně, jen možná příliš překombinovaně. Herci se dělí na dvě skupiny: do jedné patří ti sympatičtí s průměrně rozvinutou schopností ve skutečnosti vyjádřit nějaké emoce a nevypadat uměle, osoby ve druhé mi nesedli hned v prvním momentě, kdy jsem je viděl, ale řekněme, že na plátně si vedou o něco lépe. Naneštěstí, hlavního hrdinu vidím spíše v té druhé. Může to i vyznít jako o něco horší provedení Prison Breaku, máme tu podobné důmyslné plány a riskantní a promyšlené operace, které mohou působit trochu jednoduše, v několika případech téměř amatérsky. Jinak dobře odvedená práce a osobně by mi nevadilo, kdyby se takovýchto seriálů točilo více. 80%. ()

Phical 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších, nejchytřejších, nejrafinovanějších seriálů, se kterými jsem měl tu čest! Hlavně ty začátky, kdy člověk ještě není vpraven do myšlení seriálu a není schopen odhadnout, co bude následovat a projeví se genialita zápletky, ty jsem si opravdu užil na 1000%! K tomu ještě sympaticky vyhlížející titulní charaktery a na konci theme scény Nateovo: "We provide..... Leverage", prostě, není, co dodat! Každému vřele doporučuji shlédnout (i kdyby jen pár dílů)! ()

Antaeus 

všechny recenze uživatele

Nevyhnem sa porovnaniu s "Prefíkanou bandou". Akurát tento seriál je teda o triedu nižšie. Podvody riešené často spôsobom deus ex machina. Stále je to príjemne zábavný seriálik, lenže zatiaľ čo na Prefíkanú bandu som číhal už pol hodinu pred jej začiatkom, toto mi ku životu nechýba a väčšinou na to čumím iba z dlhej chvíle. Podfuky sú tu menej uveriteľné, často príliš prekombinované a ku postavám som si tiež nenašiel cestu. Dobrá zapchajdiera, ale tam to začína aj končí. A každý, kto niekedy videl Prefíkanú bandu (ano, produkt plejsment tu robím zámerne), na toto rýchlo zabudne. Chýba tomu šarm a elegancia Pref.. No veď už vieš.. ()

Galerie (770)

Zajímavosti (2)

  • Mentora Parkerové (Beth Riesgraf) Archie Leach (Richard Chamberlain), který se v jedné z epizod objevil, je odkazem na Archibalda Leache, více známého pod jménem Cary Grant, který si ve filmu Chyťte zloděje (1955) zahrál právě roli zloděje. (Ragdoll)
  • Ve třetí epizodě přijede Eliot (Christian Kane) na koni do stájí a říká: "Pony express is never late". Jedná se o odkaz na dokumentární seriál Into the West (od r. 2005) rovněž z produkce TNT, kde postava ztvárněná Christianem Kanem jezdí pro Pony Express. (Barrymore)

Reklama

Reklama