Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

fabregas1

Děj Války bohů je téměř nijaký , ale přesto je to nesmírně zajímavě výtvarně a vizuálně zpracovaný film.Za pozornost rozhodně stojí sólová akce boha Poseidona, sestoupení Dia z nebes a prakticky celá bojová sekvence, kdy mezi sebou bojují Bohové a Titáni. Jinak film má plno nezajímavých postav,pan režisér mohl přihodit třeba pár hanbatých Řekyň.300 byl pro mě lepší kousek,ale i tak Válka bohů určitě nezklamala. ()

fratros

Za efekty ... 300-ce to nesahá ani po podrážku špinavého sandálu ... neoriginální ... herci mě nezaujali ... navíc "to" režisér ve filmu o filmu nepřímo srovnává s hvézdnými válkami, což mu na sympatiích určitě taky nepřidává. ()

zekon

Spokojenost. Asi jako většina po ukázkách, jsem čekal 300 number 2, což sice nepřišlo, ale na tak krátkém příběhu vystavět takový film, který okamžitě vtáhne se povedlo dokonale. Perfektní barevné kontrasty, které se vystupňovaly při souboji bohů a bubinů, zpomalované záběry, perfektní vytuněné souboje a uvěřitelná brutalita, která do té doby sedí. Evidetně má Singh vzor nebo učitele jasné. Snyder a Raimi, 300 + Spartakus. Nicméně mé dobré pocity sestřelil vzhled titánů, buznovost bohů a jejich smrtelnost. Takto nakopnout zakořeněné představy o antickém božstvu.....i když......ono na sochách to tak ale vypadá ne? Ale ty souboje.....Poseidonův trojzubec....chuťovka. ()

psycho.ta

Jako dobrý..dějová linie "ucházející",herci krásní:D ,Mickey opět nezklamal, bitky vypadají super..zvláště ta bohů a Titánů. Za mě 4****, líbilo se mi ()

morlumak

Takovou kombinaci nelogických situací, hloupých dialogů a klišé jsem už dlouho neviděl. Jediné pozitivum vidím ve vizuálním zpracování a bojových scénách, ovšem ale jenom těch, kdy se do boje vloží bozi. Perlička na závěr - jedna z hlavních postav, Panenská věštkyně, která musí zůstat pannou, aby její věštby fungovaly, si to s Theseem rozdá asi po půl hodině filmu. ()

croftak

Od tvůrců 300: Bitva u Thermopy, alespoň tak se pyšní plakát. Bohužel, Válka bohů je o dost horší film, vyjma jednoho záběrů, který si mi líbil mě nic nezaujalo. Naprosto zbytečný film. ()

iL3gAl

Dizainérsky úžasný film naplněný brevnými kontrasty a až následně řežbou lehce připomínají třístovku... S příběhem se nepočítá, blocbuster jak vystřižený ale má to grády. Nenudil jsem se, za mě 3½. ()

ELDoctorow

Pozor, komentár obsahuje mierny spoiler o úmrtí jednej z menej dôležitých vedľajších postáv, v podaní Stephena Dorffa, ktorá je zabitá Titánmi v poslednej tretine filmu! Ďalej čítajte len na vlastnú zodpovednosť!: Ale hej, film v ktorom na sračky rozmašírujú Stephena Dorffa, ktorý mi je nesympatický už od dôb prvého Bladea, proste už z princípu nemôže byť zlý. ()

loja3

Film se mi líbil sice šlo poznat že se většina točila před zeleným plátnem. Ty souboje jsou povedené, herecké obsazení je taktéž dobré, no a malé mínus za ty zlatavé kostými. ()

lusst

Klady - zvuk a zopár luxusných spomaľovačiek, zápory - dej, Athéna a Titáni. Z mojej strany dlho očakávany film a priznám sa - trochu sklamanie. Pri pokuse o opätovné zhliadnutie (vzdal som to po 45 min.) - hviezdu uberám. Titáni s roxorom v papuli... ()

Peenugirl

Trochu to mohli prehnať medzi negatívnym a pozitívnym, nebola som nijak ohúrená dobrotou Theseusa, no ani vierohodnosťou Rourka ako Hyperiona, bol to umelý pózer s hnusnými fúzami. Božská orgia v zlatom a tie korunky, čo nosili boli na smiech. Aspoňže sa kvantitne vraždilo. Krv striekala na všetkých a všetkými smermi zároveň, čo sa mi páčilo keďže ide o vojnu: muž na muža, meč proti meču,... Ajkeď už asi viac "adonisov" by plátno neznieslo. Raz pozrieť stačí. 50% ()

HMTD

Jako docela dobré, místy hodně přehnané, vzít kostru příběhu tak je vlastně docela dobrý. Ten kdo dělal střih by asi zasloužil padáka. Až teď jsem si přečetl že je to od tvůrců 300 takže už mě neudivuje ta soubojová nesmyslnost. Pro ty kdo mají rádi reálnější souboje to hold není. Jen šílenec se v boji požene kupředu mezi nepřátele tak že za sebou už nemá spojence, a i ten nejlepší by takhle zabil max 5 mužů než by ho ostatní dostali, dokonce jsou na tohle téma výzkumy. ()

VanThomass

Trailer sliboval velkolepou podívanou, kde se Bohové postaví proti Titánům, realita je ale hodně jiná. Příběh celkově není nijak zajímavý a člověk tak vzhlíží k finále, kdy má nastat očekáváná bitva. Když se jí ovšem dočká, tak pouze zůstane sedět s otevřenou pusou a hláškou WTF? Ne, není to tím, že by vás tak pohltila, ba naopak. Hůře zpracované souboje jsem dlouho neviděl. To, co bylo ve filmu 300 nové, neotřelé a zajímavé je v Immortals dovedeno do velkých extrémů, které ale v žádném případě nefungují. Tak si jen člověk začne říkat, zda to HCE s tou snahou natočit velkolepý epický film nepřehnal a nešlápl hodně vedle. ()

shinlove

Podle ukázek jsem čekal, že to bude film roku! Podle hodnocení kamarádů jsem si myslel, že to bude propadák roku a že jediné, co je na filmu dobré se vešlo do traileru. Ale nebyl to úplně hrozný, ani skvělý film. Prostě střední hodnocení, střední kvalita, kde byly pěkné momenty, skvěle natočené záběry, ale taky naprosto odfláknuté pasáže. Proto dávám 3* ()

marrrrian

Efektne naservírovaný sled nezaujímavých udalostí, počas ktorých vyprskne krv pravdepodobne z každej časti tela a každá časť tela je počas nich od tela oddelená. A všetka tá drahá prázdnota popretkávaná občasnými zábleskmi niečoho veľkého, končí pomerne skromným, no pripomeniem znova, že efektným vyvrcholením a menším wrestlingovým zápasom.... No a hľa! Tie takmer dve hodiny sú fuč a ja si bezprostredne po skončení poriadne nepamätám, čo som to vlastne pozeral. ()

B.e.r.n.y

Jeden z mála filmů na které jsem do kina vyrazil dvakrát. Efekty mne naprosto odzbrojily, nemluvě o hudbě při které mi běhal mráz po zádech. Též jsem byl nadšený ze závěrečné bitvy v tunelu. Na druhou stranu příběh není nic speciálního a podstatně mne zklamalo zpracování Minotaura. Nicméně můj celkový dojem to nijak moc nekazí. Jako dobrý film hodnotím ten, který mě dokáže přikovat ke křeslu a u kterého ztratím pojem o čase. Immortals k nim mohu bez výčitek zařadit. ()

mmajjkii

Z počátku jsem si říkal, že to snad bude parádní film, jelikož se mi velice líbil král Hyperion v podání M. Rourke. Ale od chvíle, kdy přišly na scénu čarodějky ve svých s prominutím hloupých kostýmech (bohy, kteří mi připomínali pornoherce raději nezmiňuji), to šlo u mě s tímto filmem z kopce, i když ty bych ještě překousnul. Bojové scény jsem srovnával s filmem 300 a prostě na mne neudělaly dobrý dojem, a při příchodu „titánů“ jsem měl chuť tento film vypnout, naštěstí byl již u konce (doufám, že Hněv titánů mě v tomhle ohledu nezklame). IMDb 4/10 ()

MJI

Něco jako kdybyste postříkali Soudkovy fotografie hektolitry krve.... Přeci jen spíš 4* než 3*. ()

chaosteory

Byl by někdo tak nesmírně laskavý a řekl Amíkům, že se na tu mytologii mají vys***! To bylo keců, že Immortals budou jako 3Kila nebo dokonce lepší, leda houby z Černobylu. 300 BuT totiž měla "Eso" a to Snydera, který vystihl téma a uměl ho prodat. Kdežto dežo z Indie má akorát plnou tržnici rádoby efektů, při jejichž prezentaci je stejně otravný jako ti stánkaři. Pro většinu diváků to může být zajímavé spracováním, které nepatří zrovna do mainstreamu, ale já se přidám radši k menšině ( a tím nemyslím, že si půjdu zítra stoupnout na sociálku). Je to dlouhé jak ho*no po zácpě, má to i podobný spád a nakonec z toho mám i takový pocit, až na bezchybného Rourka a zvládnutý vizuál mi to absolutně nic nedalo. ()

Draconic

A máme tu další "velkolepý" film inspirovaný řeckou mytologií. Z nějakého důvodu jsem ale doufal, že po 300 tu bude pro změnu něco intaligentního. Jaký to ale omyl. Naní to nic, než jen další duchaprostá řežba ve stylu 300 (i když to sem měl asi čekat). Tzn. moře krve, plastově vypadající kostýmy bohů a hlavně příliš nahých mužských těl kvůli kterým sem byl zase o krůček blíže k naší 4% menšině. Aspoň že to nebyla taková blbost, že bych se na to nedodíval do konce. ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?