Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

evil_ryu

Ako môžme dávať odpady niečomu čo je zamerané na deti do 8 rokov. Ako výchovný program to svoj účel plní. V mene malých detí dávam. 3* ()

Delaney odpad!

Děláte si ze mě prdel?!! 176. nejhorší?! Lidi tady dávaj i hvězdičky?! Čsfd to vůbec dá do databáze?! Kristepane! K čemu jsou věznice a nápravný programy?! To bude v příští generaci úplně k hovnu! Tyhle seriály vytvořej tolik úchylů, vrahů, pedofilů, pojišťováků... Kde je medvídek pú, méďa Béďa, šmoulové... Proč dělaj lidi dětem tyhle prasárny?! To jim rovou pusťte fetiš porno s návodem jak zabít a nebýt chycen po titulcích. Celou dobu mám pocit, že koukám na úchylův průvodce po blázinci. Jestli z tohodle děti vyrostou v 10ti, tak ve dvanáci budou chtít být znova v tak krásnémj barevném světě na blití a začnou fetovat nebo znásilňovat důchodce. Píčovina, zkurvenost, prasárna, zlost! A neomlouvám se za svůj jazyk! Styďte se! ()

Jurkodak1

Seriál mého dětství ve kterém nacházím i nyní prvky surrealismu. A když si najedete pár konspiračních teorií, tak tento seriál nabere naprosto jiný rozměr. ()

TaanStari odpad!

Tohle mě neskutečně irituje.... Irituje mě to ještě víc než Pucca a to už je co říct! Na tuhle odpornost je i odpad málo, tady by bylo potřeba hodnocení do mínusu :) ()

J. T. Kirk odpad!

Tak trapné a úchylné až to není ani možné! Naštěstí jsem viděl jen pár dílů ale i tak mě tato zhovadilost připravila o hodně mozkových buněk.. Ještě že jsem to mladší sestře rozmluvil! ()

Raziel_cz odpad!

Obdivuji, na co jsou dnešní děti ochotné se dívat... A ještě více, co jsou dospělí schopni vymyslet. Kde je ta doba Rodiny Smolíkovy a Strýčka Skrblíka? ()

jasanka

Pro dospělého trhárna nad trapárny, to je asi jasné. Ale dovolte mi říct novinku – tohle NENÍ seriál pro dospělého, ale pro děti. ()

Filmwoman

Tak dítěti do dvou let bych to pustila, protože u toho tancují a líbí se jim, jak často se tam zpívá a jak se tam furt někdo rychle hýbe :) ()

KHkomiks odpad!

Něco tak odporného a nechutně zvráceného jsem si nedokázal ani představit v mé nejzvrácenější fantazii. No myslím, že by se z toho i Disney poblil. Radši bych sledoval Německé fekalporno o sněhurce a sedmi kolících než sledoval tuhle topořivou úchylárnu pro pedofilní nekrofily. Myslím, že Saló 120 dní Sodomy a Gomory by člověka poznamenalo míň. ()