Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Přibližně patnáct let po poslední klapce deváté řady se část protagonistů v čele s kavárníkem Reném (Gorden Kaye) sešla v divadelním studiu, aby v kulisách slavné kavárny v Nouvionu zavzpomínala na léta okupace. Zvídavý René sepisující memoáry, sestřih nejlepších scén, historky z natáčení a také výpovědi tvůrců a kritiků přinášejí nový pohled na sitcom, jenž ve své době patřil k nejúspěšnějším pořadům BBC. Haló, haló, vysílá Londýn (dopitak)

(více)

Recenze (12)

MarekT

všechny recenze uživatele

Viděl jsem, ale nebudu hodnotit, jelikož shlédnutí proběhlo skrz YouTube bez titulků (takže mi toho hlavně v případě Crabtreeho poměrně dost uniklo). Celkem originální zpracováni reunionu, když mohu srovnat v rámci "žánru", tak mi to přišlo lepší než Ženatý se závazky, kde proběhlo akorát posezení a vzpomínky. Originální proto, že byl zpracován jako nový díl, odehrávající se po dlouhých letech od poslední epizody. A samozřejmě je velmi vtipný, ale tak mohu soudit pouze z mála, co jsem bez titulků pochopil. Do toho jsou samozřejmě vloženy prostřihy rozhovorů s herci, kteří nám poodhalují roušky tajemství (dovíte se například, proč musel být Hans Geering unesen do Anglie). Mimochodem, co se týče představitelů, je pěkné je znovu vidět, ovšem už tu samozřejmě nejsou ti, co během těch patnácti let od posledního dílu zemřeli. Jak už jsem zmínil, nevím, jestli bych dokázal hodnotit bez titulků objektivně, jinak za setkání s našimi hrdiny by to bylo za pět hvězdiček. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Pro famoušky famózního britského sitcomu povinnost a pro mě skvělé ohlédnutí a fantastická tečka za seriálem, takže mě teď dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat: i když je Návrat Haló, haló celkem dlouhou záležitostí, šance, že se budete nudit nehrozí, neboť nový příběh střídají prostřihy z epizod a rozhovory s herci a tvůrci. Dozvíte se spoustu zajímavostí, informačně je to opravdu bohaté a já jsem se dozvěděl opravdu vše, co jsem vědět potřeboval (kromě teda toho, jak to vlastně bylo s odchodem Richarda Gibsona a plastickou operací herr Flicka). Užitečné bylo zjistit, co se vlastně provádělo s mokrým celerem,jak to bylo s převelením Hanse Geeringa do Anglie a jaká obrovská pecka to svého času bývala a stále je, jaké se proti seriálu vedly nevydařené odboje a pro mě zajímavou informací bylo to, že existovala i divadelní verze. Dozvíte se, jak vznikly ty nejlegendárnější hlášky, o dalších klasických seriálech té doby a pokud jde o vzpomínkové sestřihy, tam není co řešit, je to sestříhané naprosto geniálně a je to opravdu to nejlepší. Úplně nový příběh, kdy René píše paměti a herci se tam jen tak scházejí, prostě jen proto, aby udělali radost nejen fanouškům, ale hlavně sobě, tak ten také stojí za to, zejména Crabtreeho výuka francouzštiny. Jinak Yvette a Michelle vypadají stále skvěle a pro mě zajímavým zjištěním bylo, že on, LeClerc, tedy Robin Parkinson, stále žije. Návrat to byl triumfální, plný legendárních hlášek a i když to ignoruje původní konec seriálu, vůbec to nevadí, neboť tohle je lepší. Jen škoda, že se neukázali všichni žijící herci a že se toho nedožila Carmen Silvera, ale to už tady někdo psal. Byla to prostě krása a nádhera a mě nezbývá nic jiného, než tenhle velký sraz neskutečně pochválit a popřát vám další, příjemná a bodrá podoledne,třeba právě s touhle seriálovou klasikou. 100%. ()

Reklama

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele

Pro fandy Haló, haló! povinnost. Zajímavý dokument už jen proto, že člověk vidí, jak se někteří herci za těch patnáct let změnili a někteří zůstali stejní. Zatímco Sue Hodge (Mimi) se proměnila v kouli, Vicki Michelle (Yvette) a Kirsten Cooke (Michelle) vypadají pořád dobře (přiměřeně věku). Škoda, že se nakonec neukázali všichni (žijící) herci... (688., 29. XI. 2011) ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Sentimentální a částečně i smutná podívaná, zjištěním že nestárnoucí hrdinové stárnou a někteří již zemřeli. Dozvíte se pár zajímavostí, připomenete některé scény (některé dokonce i z francouzského vysílání), ale těch sto minut si umím představit i jinak, například zkouknutím tří náhodných dílů. Leclerk sice v době tohoto pořadu žil, nezapomeňte ale, že to byl už Leclerk třetí! ()

Dvojirakri 

všechny recenze uživatele

Konečně jsem objevil The Return of 'Allo 'Allo! s českými titulky. Ty jsou tedy často velmi špatně čitelné, protože pokud se sejdou s bílým pozadím, nemáte šanci si něco přečíst, ale to není závada tohoto pořadu. Jinak tady není moc o čem. Tohle musí potěšit každého, kdo s nelehkým srdcem kouše poslední díl seriálu Haló haló a se slzou v oku se loučí se všemi hrdiny z Nouvionu. Jediná škoda je, že se tohoto dílu, který je z části hraný, z části dokumentem a z části retrospektivou nedožilo víc postav. Zklamala mne i neúčast "Helgy". Jinak ale pro každého fandu kultu povinnost! ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama