Reklama

Reklama

Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů

  • USA Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five (více)

Pandí bojovník Po bude čelit možná té největší výzvě, protože dostává na starost první den kung-fu výcviku neposedných žáků ušáčků. Podstata kung-fu nespočívá pouze v úderech a kopech, což se Po snaží svým žákům vylíčit na osobních příbězích Pěti postrachů. Každý z nich musel nejprve objevit tajemství vlastní dokonalosti. Pro Kudlanku to znamenalo objevit moc trpělivosti, Zmije musela projevit svou odvahu, Jeřáb poznával sebedůvěru, Tygřice se učila ovládat svou sílu a Opičák využívat svůj um k dobrému. Jejich poutavé příběhy pomůžou zvídavým ušákům odhalit pravou podstatu světa kung-fu. (Česká televize)

(více)

Recenze (83)

lakikaki 

všechny recenze uživatele

Nie až tak dobré ako samotná Kung Fu Panda, ale ako zábavná jednohubka sú Secrets of the Furious Five viac než fajn. 3D animácia je síce trochu slabšia - viditeľné najmä na príliš počítačovo-teatrálnych pohyboch postáv - ale klasická 2D animácia, ktorá tu prevažuje, je zaujímavá a subjektívne výborná. A Jack Black je skvelý aj bez tela, jeho komentár je vážne "awesome". ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Ak by mali tieto bonusy slúžiť ako reklama, tak tento by určite do kina prilákal ešte o pár divákov viac. Tento kraťas určite podnietil moju zvedavosť o celovečerné predstavenie tejto elegantne obéznej shaolin-pandy. Príbeh je milý, originálny a vôbec nenudí. Klasické ponaučenia sú zamerané len na jednu vekovú kategóriu, zvyšok kraťasu však dokáže rozosmiať a pobaviť aj zvyšok diváckeho obecenstva. 85%. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele

Ne tolik vtipné jako celovečerák, ale příjemné a milé setkání se starými známými. Dozvíme se o tom, jak se dostali ke kung-fu a jak je rozum a sebeovládání důležitější než síla, rychlost, mrštnost a chytráctví. Dračí bojovník vypráví malým studentíkům kung-fu příběhy Fantastické pětky a oni mu to baští jak "ťouhanou" mrkvičku. Hudba: Henry Jackman, Hans Zimmer & John Powell ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý vysvetľuje aspoň zhruba osud Zúrivej päťky , ktorý mi v celovečeráku tak veľmi chýbal, ale znova sa nejedná o niečo, kvôli čomu by som si postavy zamiloval tak ako pandu, alebo majstra Shiffu. 2D animácia je v tomto prípade lepšia ako 3D a v tomto smere len cítiť nevyužitý potenciál, celého príbehu od budovania charakteru cez mýtus o Kung Fu Pande. Inak poznám omnoho horšie kraťasy priživujúce sa na celovečerných filmoch. ()

ManOfPhoenix 

všechny recenze uživatele

Po je má nejoblíbenější postava z Pandovské série. Ale vedle něj, patří mezi mé další oblíbené postavy především Zuřivá Pětka. Tam mezi mé další oblíbené postavy patří Tygřice, Opičák, a vlastně všichni. A proto je tu tenhle krátký snímek, který nám trochu poodhalí o jejich původu. Příběh je fajn, hudba také, návrat slavných amerických celebrit je bezva, a to všechno v 25 minutovém filmu. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (2)

  • Jaycee Chan, který namluvil mladou opici, je synem Jackieho Chana, který v originále namluvil ve filmu Kung Fu Panda Mistra opici. James Sie, který nadaboval otce zmije, se nejvíce proslavil rolí Jackieho Chana v animovaném seriálu Jackie Chan Adventures. (HappySmile)

Reklama

Reklama