Nestyda Louis C.K.

Scénář:

Louis C.K.

Účinkují:

Louis C.K.

Ať už píše, baví diváky na jevišti, nebo připravuje komediální show pro HBO, Louis C.K. se nikdy nestydí podělit o své myšlenky. Nyní se vrací ke kořenům ve stand-up show, v níž se věnuje každodenním tématům blízkým i drahým jeho srdci. Komediální a televizní hvězda Louis C.K. je zpět na HBO ve své stand-up show pro dospělé bez jakýchkoli zábran! Jeho vystoupení bylo natočeno naživo v divadle Henryho Fondy v Los Angeles a Louis se zde zaměřil na hubené a tlusté lidi, utrácení peněz, samolepky, obyvatele Kalifornie, cizince a kamarády, sex a manželství, lhaní svému partnerovi, ztrátu soukromí a novou oblíbenou zábavu pro otce. (HBO Europe)

Flamik

americkej humor, no řekněme že mi přijdou lepší český standupy, i když ne všechny mají kvalitu a už asi vůbec tady není člověk kterej by si stoupl na hodinu na pódium a vyprávěl vtipy. ()

wivercz

Život je svině a Louie ho servíruje absolutně bez respektu. Chápu, že mnozí tento humor nikdy nepřenesou přes srdce, ale tak to prostě je, tak se s tím jak by řekl Louie, kurva smiř! ()

MiSHeC

vulgarizmus na vulgarizmus, aj citlive temy a vcelku "realny" pohlad do zivota na veci, ktore robia vsetci... ale zasmiat sa na tom da poriadne :) Would you like a hanjob? Yeah, that sounds awesome. ()

Ronko1

Jeho najlepšie vystúpenie, príhoda o handjobe od jeho ženy ma až tak rozosmiala, že som to musel pauznúť a nejako sa dosmiať až potom som to mohol znova pustiť.Kludne by som tomu dal aj 6* ()

Ejvi

Louis nezklamal. Neuvěřitelné dílo neskutečného komika, který se nebojí i těch nejnechutnějších témat. Nevybírá si co řekne, prostě mluví o všem. V jednu chvíli miluje svou rodinu, za minutu je dcera malej parchant a doufá, že chcípne.. Prostě bomba :D ()

mirec2211

Podla mňa jedna z tých slabších stand-up show. 40 minút rozprávať o masturbácií omrzí rýchlo. Som však rád, že v ďalších vystúpeniach sa krotí a nie je to už o tom istom. Pre mňa je rozhodne naj "Oh My God". Dávam 3 hviezdy. ()

Geralt66

Výborná satira, Louis si bere na paškál kdeco a kdekoho, každopádně to funguje. Smál jsem se celou dobu. Občas uvažuju, proč něco podobného nefunguje v Česku a pak mi dojde, že my jako národ neumíme snášet jakoukoliv kritiku, tak proto, no. Stačí jak se chová hlava státu a pak to jde sestupně až do spodních pater. ()