TOP STAR magazín

Česko, 2008, 138x55 min

Režie:

Zuzana Fialová

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (více)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiální text distributora)

Petus odpad!

Koho ksakru zajímá, kde se včera Pepa opil, kde se Mařka odhalila, s kým si vyšel Vláďa a koho si bude brát Jarka. I když někoho asi ano, když se takovéhle blafy páchají a zveřejňují. Horší než mexická telenovela. Na druhou stranu to o nás taky něco vypovídá. ()

Knor odpad!

Televizní bahno a dementní drbárna o dementech pro dementy. Tohle snad normální člověk vůbec nemůže sledovat. Dám příklad.....nedávno ukazovali žhavou zprávu o nějaký krávě ( jméno si opravdu nepamatuju ), která si nechala zvětšit kozy a někde ji byly vidět kalhotky......co má tohle jako kurva za logiku někde vysílat. Koho to jako zajímá ???? ()

megan017

Bulvární magazín o lidech, jenž jsou slavní, ovšem tím stylem, že jsou buď dětí slavných, bulvární lulánci co šokují (zdravím Ornellku!) a dál už nevím. Snaží se poodhalit jejich soukromí, jakoby všechny lidi bavilo čumět Dianě Kobzanové do ledničky, ptát se, jak jí to šlape v postely atd. Bulvár z toho přímo čpí. Je opravdu snadné, dostat se do reportáže v tomto magazínu...opravdu. Tvrďte, že je Gotťák váš otec, a budete pro sebe mít i speciál. Vznešeny odpad.:D ()

knihovna odpad!

Jeden týpek tady píše, že nesnáší vše, co začíná na TOP. Tak vyhraněný nejsem, například topinky, topení, nebo topol mi vůbec nevadi. Ovšem Topmagazín mi vadí velmi. ()

Exix odpad!

Hrůza jen ukazuji jak si žiji celebritky (neumělci) na náš účet. Pro mě je to pořad který me v telivizi dokaže nejvíce rozčílít. ()

kurzan odpad!

Tohle je přesně ona smutná otázka toho, že v dnešní době není v televizi ten kdo je něčím významný a něčím se proslavil, ale naopak ten kdo je v televizi se stává onou "celebritou" - člověku je z toho smutno a zároveň ho z toho bere vztek když si představí, že tohle je ona zářná budoucnost západního stylu...:((( ()

Burrows odpad!

Naprostá většina českých "celebrit" mně nic neříká. Pokud bych mohl mazat pořady z televizních obrazovek, Top Star Magazín by šel v první řadě. ()

DjsVorel odpad!

A kdyby bylo něco horšího než odpad,tak neváhám...nic horšího než tenhle bulvár a dení Blesk být už nemůže!!! ()

Lexis odpad!

Kraus to naznačil, když navštívil tento pořad a já to napíšu - paní Gottová prostě neumíte moderovat! ()

Angel30

Pobavil mě komentář od salahadin a souhlasím, že je to jediný důvod, proč tomuto pořadu dát alespoň jednu *. ()

BeeEsh

Snůžka drbů a "zajímavých" reportáží o silikonem vymytých mozcích našich modelek. Příšerné, navíc ve své době jěště se stále ležící Bočanovou. Jednu hvězdu za naši Ivetku Bartošovou, ty její eskapády mě ještě pořád baví :D ()