Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

st.ranger (hodnocení, recenze)

Nerozumíte. Mi přijde komické, že v prvním díle nejsou a později ano. Důkaz o tom, jak je to násilně prodloužené. Též není potvrzené, zda je doktor Gordon a Rigg mrtvý. Co jsem dokoukal 5, zkistil jsem, že už ani nekoukám na průběh pasti, ale na ten s telenovelou srovnatelný příběh. Pokud se nedočkáme zdárného konce, bude tohle veliká ostuda pro jinak perfektně originální první díl. V posledních dvou dílech jsem nebyl ani jednou překvapen. Jak se asi povede 6?

2Tom Riddle: Silní slova, něco si do kapsy dával, ale brát to takhle vážně, to bude asi ukázáno v 6ce, ne?

Rayman

Rayman (hodnocení, recenze)

Už to začíná být trapné jako telenovely. Pořád to samý dokola.

Žralok (hodnocení, recenze)

Přesně tak a navíc v pětce Hoffman řiká že z JEHO skupiny zbyl jenom on. Jeho skupina byly právě: Sing, Tapp, Kerryová, Rigg a Matthews. Takže dělaly spolu a spolu se snažily dostat Jigsawa. Jenomže něvěděly že je mezi nima zrádce v podobě Detektiva Hoffmana

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Stranger: Hoffman na počátku trojky ukradne důkaz z místa činu... Amanda vyrobí past pro Kerryovou, a Hoffman jí pomůže do ní Kerryovou umístit. A co je na tom, že spolupracuje s Tappem a Singem? Vždyť to byli policajti... Všichni dělali spolu. Tapp, Sing, Eric Matthews, Alison Kerryová, Daniel Rigg (ten černoch ze čtyřky) a Hoffman. V tom taky byl jeho přínos Jigsawovi.

Žralok (hodnocení, recenze)

A taky v pětce Hoffman varuje Jigsawa před Tappem že už je dost blízko aby si na něj dával bacha. Ale až uvidíš šestku tak věřim že se ti zas vyjasní další otázky :-)

st.ranger (hodnocení, recenze)

Nebylo to jasné od počátku. I v 5ce Hoffman uteče, když Amanda vede Jill. Někdo může tvrdit, že zmizel kvli doktorce, ale doposavaď to budí spíše dojem a velie logický, že o něm nevěděla. Podezření svaluji na dvojku, která Amandu uvedla jako následovníka. Hoffman se na okamžik mihl na začátku trojky a v 5 je dokonce spoluvyšetřovatelem s Tappem a Singem. Je to uvedeno na těch složkách, co si bere Strahm.

Žralok (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Přesně tak kdyby bylo jasný dřív ža Amanda věděla o Haffmanovi tak by to nebylo žádný překvápko :-)

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Amanda o Hoffmanovi dobře věděla. To je fakt. Jejich společné scény nebyly nikdy nutné, navíc bylo prakticky nezbytné žádné tam nedávat pro faktor šoku z Hoffmanova začlenění do Jigsawových plánů.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Shark: Hele, tohle už ani není spoiler. Ale do 5ky se zdá, že o něm nevěděla. Tohle mi chybělo, společná scéna. Spíše ale měli připravovat Kerry. A o tom dopise si taky myslím své.

Žralok (hodnocení, recenze)

stranger: SPOILER: V šestce se dozvíš že Amanda o Hoffmanovi věděla protože s nim například mluvila při přípravě pasti pro toho černocha z trojky a dopis kterej ve trojce Amanda našla v šuplíku (řek jí o něm Jigsaw) byl od něj

st.ranger (hodnocení, recenze)

Právě jsem shlédl celou sérii Saw, zatím bez 6 a stále mám neskutečné podezření, že Amanda o Hoffmanovi nevěděla. John jí sice nabídl možnost spolupráce, protože přežila, ale moc jí nedůvěřoval. Teď mě docela zajímá, co nalezla Jill v bedně od Johna. Že by maska?

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

Forsberg11: Hele, nechci se do tebe navážet. Ale ve chvíli, kdy sem píšeš o tom, jak nemáš rád zbytečné příspěvky, tak sem vlastně taky zbytečně přispíváš. :-) opox: Díky za poklonu. Jaký díl ze série se ti líbil nejvíc ? Já jsem o tom přemýšlel a došel jsem k názoru, že se mi úplně mrtě líbily všechny. Jo a viděl jsi Nezvratný osud 4 ? Jestli jo, jakej je tvůj názor na něj v porovnání se SAW VI ?

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Ale veď ja aj viem o čom hovoríš. Je tu plne zbytočných príspevkov. Len nemám rád keď niekto mentoruje....

J*A*S*M

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

Forsberg11: A já bych do sebe zase neřek, že budu mít trpělivost se tu s něčím takovým zahazovat. Chápeš-li ty jemné nuance :-P

opox

opox (hodnocení, recenze)

Drag66: Jo, mas uplnou pravdu ;) ve vsem, co jsi ted napsal.. .

stration

stration (hodnocení, recenze)

Žralok: Kua máš recht, už jsem z toho magor. Aspoň o tom nemusím přemýšlet.:-) Dík za připomenutí.

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Žralok: Nereaguj na ignoranty. Drag66: Ty chyby jsme rozebírali s Riddlem. Skoro všechno mi vyvrátil až na jednu. V době Sethovi zkoušky ještě Billy nemohl existovat. To zůstává faktem, který se dá lehce dokázat, ale pro zájemce jen přes poštu. Tady nemám odvahu.

Žralok (hodnocení, recenze)

stration: no já newim ale Amanda bude těžko pokračovat když je mrtvá ne ? :-)

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

Spinosaurus: Přinutil jsi mě přemýšlet: Tvrdil jsi, že Waw je plný chyb a omylů. Díval jsem se proto na 6 dvakrát. Ale ani jednou jsem si nevšiml vůbec ničeho. Každý ze zbylých dílů série jsem viděl více než dvakrát. Nevím, jaký chyby jsi měl na mysli. J*A*S*M: Nezahrnuj nás tu pravidlama. Jestli ti příjdou podstatný, tak je dodržuj sám. :-) A nebo radši místu komandování napiš, jak se tobě líbil 6. díl a co si o něm myslíš.

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Campbell: Přesně. Nevím co má společného teplé mlíko a sraní se Saw VI. Takovéto věci je třeba řešit jinde.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

já tím myslel všeobecně, to jak každej chlastá a hulí mě fakt moc nezajímá.....

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

To že se chci hádat jsem myslel ironicky, ale většina uživatelů je zde tak povrchní, že to holt nepochopí.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

no taky bych rád odešel co jsem chtěl jsem se dozvěděl, a tohle tlachání mě už vůbec nezajímá.

J*A*S*M

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

Pumiiix: JJ, letos sem ještě nic hrůzostrašnějšího neviděl :-D A už teď vim, že jestli s tim systemem sledování diskuzí nikdo nic neudelá, tak mě u Saw VII nikdo neuvidí :-( Rád bych se smazal i tady, bohužel je tu v tuhle chvíli pěknejch 1582 příspěvků, takže ...

Pumiiix

Pumiiix (hodnocení, recenze)

Ja chci funkci odejit z diskuze! Nez tohle porad dokola cist, ale jediny zpusob je smazat vsechny sve prispevky dmnc....lidi tohle je hruza co tady delate. J*A*S*M* tahle diskuze je jako horor za 5* co? :-)

stration

stration (hodnocení, recenze)

Zkusme to jinak: Co si myslíte, že bude v příštím dílu? Podle mě Hoffman přežije. Bude klást pasti dál? Nebo se bude zotavovat? Ale kdo bude pokračovat? Amanda s Jigsawovou manželkou? Nebo konečně doktor Gordon? Nebo někdo úplně jiný? Nebo se bude další díl odehrávat zase před tímto? A co na to Jan Tleskač?