Noční můra v Elm Street

• USA A Nightmare on Elm Street (více)

Pětice dospívajících přátel, která žije ve stejné ulici, má sny o hrozivém muži se znetvořenou tváří, strašidelným hlasem a zahradnickou rukavicí s noži místo prstů. Jednoho po druhém terorizuje ve snech – kde platí jeho pravidla a jedinou cestou, jak před ním uniknout, je probuzení. Když ale jeden z nich zemře, ostatní pochopí, že se jejich sny staly skutečností a jediný způsob, jak přežít, je zůstat vzhůru. Kdesi v jejich minulosti se skrývá dluh, jehož splatnost právě vypršela. Aby se zachránili, musejí se ponořit do mysli nejzvrácenější ze všech nočních můr: Freddyho Kruegera. Legendárního zloducha hraje v současné verzi klasického hororu Jackie Earle Haley. (oficiální text distributora)

Diskuze

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Co jim také jiného zbývá, když se očividně nemohou těšit na palcové titulky typu "Best horror of the year," "Amazing reincarnation of Freddy Krueger," či jen prosté "*****," čímž tak často trailery lákají :-). Freddy prostě táhne. Pamatuji si, že i Freddy vs. Jason ve své době okupoval první místo několik týdnů...

Jakkob (hodnocení, recenze)

Ti si to dávají, ale coby ne? Jestli je skutečně TOP 1, ať si takových reklam dělají více - vyzerá to dost dobře :-)

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Koukat na CAM? Zbytečné. Copak je to tak nezbytné to vidět hned? Akorát to kazí zážitek. Například já vidět Avaconthas v CAM, dávám odpad.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

HorrorVamp- taky si myslim. Sem zvědavej jak to zase zprzní. To zas budou velký řeči bůhví jak skvěle se neumístí a pak pojedou s pláčem domu.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Forsberg11- No newim. Když si vemu jak naši hokejisté poslední dobou hrajou tak budem rádi za semifinále. O finále si můžem nechat zdát. Pokud se tam ale přece jen dostanem tak bych se taky mohl ukázat u vás a ozvat se ;)

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

HorrorVamp: ale neboj nezostúpite. Francúzov a Nórov musíte poraziť. Verím tomu, že sa stretneme vo finále :).

Příspěvek byl smazán administrátorem.

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Tiež sa mi to zdá zbytočné, takéto názvy patria niekam inam ale nie sem. No neviem či amíci zožerú všetko ale keby aj hej, sú to ich filmy a ich štýl aký sa im páči. Ja proti tomu nič nemám, vlastne som rád, že máme možnosť vidieť ich filmy, lebo na Ordinácii v ružovej záhrade, Paneláku a Rodinnych putach by som asi zošalel:D

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

Nechápem,prečo niektorí tady tu,píšu Dickkob,keď je Jakkob.Viem,čo to je,ale nechápem prečo....

Jakkob (hodnocení, recenze)

Převážná upjatost na původní filmy hold škodí a co svšichni tropí s tou maskou, to fakticky nepobírám... Ale jak sem už mnohokrát řekl, jejich škoda... ! Jinak fajn, díky za link ;-)

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak an to si fakt nepamatuju ;-) Ale tohle se dá v podstatě aplikovat na každýho, kdykoli a kdekoli, jako třeba teď, na slečnu puťku Hanyou... Třeba. A kldině aji an mě :-D Ale já s tím nemám takovej problém, jako někdo, že? ;-)

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Jeden čas se skoro na každé diskuzi od jednoho uživatele stále hlásilo, že potrefená husa se vždycky ozve. Kdo jen to byl?

Jakkob (hodnocení, recenze)

Pánové mají nějak moc starostí, nezdá se? ;-) Btw, kde je rangoro pověstné mazání oftopicových komentů? Já jen že když má takovejch starostí, tak by ho mohlo zajímat třeba i tohle, jen tak btw :-) A zrovna tak kolega Skrk - nějakej moc zvědavej, ne? Krom toho sem fakt zvědavej, kdy se vám "Dickkob" ozve, fakt že jo ;-) :-P

Skrk (hodnocení, recenze)

Tím pádem mě vážně zajímá, jak se takový vymaštěnec vůbec na tu "vejšku" dostal. Jakou učitelku jsi udělal?

Jakkob (hodnocení, recenze)

No tak to jsem zvědavej, kdy se Ti ten tajemnej "Dickkob" ozve - GL ;-)

Skrk (hodnocení, recenze)

Dickkob: Ale copak? Nemůžeš to najít ve vyhledávači? :-) Asi stejně jako jsi nejspíš hledal Texaský bullshit a spol. P.S. - Ty máš vážně vysokou? :-O

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mě by jen fakticky zajímalo, o kom/čem je řeč, když tu nikdo jako"Dickkob" není,to je celé... Nic víc, nic míň. Asi jako když tu ranger píše o filmech,kteréprostě neexistují... To spíše vypadá jako kdyby zhulenej byl někdo jinej a né já ;-)

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

ty vole já ani nedokážu přeložit a ani nevím o čem to Jakkob mluví.

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak neim, kolega Skrk se tu táže někoho, kdo tu není - asi mám zasjec halucinace... :-D Nee, To Skrk: Koho se to ptáš? (ŁoŁ) :-D

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Koneckonců nemůžeme někoho odsuzovat, že dá přednost kvantitě nad kvalitou.

Skrk (hodnocení, recenze)

Dickkob: Můžu se tě jenom na něco zeptat? Ty jsi přišel z nějakého flámu nebo jsi zkouřenej?

Remake Noční můry v Elm Street na cestě

30.04.2010

Vřískot pěkně postaru

Vřískot pěkně postaru

26.11.2009

To znamená se všemi, kteří přežili původní trilogii. Včetně Wese Cravena. Žerty stranou, v srpnu mu bylo rovných sedmdesát a pokud se naplní „hrozby“ scénáristy Kevina Williamsona, že Scream 4 bude… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)