Reklama

Reklama

Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1 967)

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Zábavnej film, kterej jede podle jasně daného schematu a je poslepovanej ze scének, které samy o sobě jsou docela klišovité, ale je to tak šikovně udělané, že to vůbec nevadí. Příběh není složitej, ačkoliv se to tak na první pohled může zdát. Ve skutečnosti je to jednoduchá historka ozvláštněná tím, že je v syžetu velká mezera, kterou si divák může doplnit pouze tak, jak si to přeje režisér, který postupně distribuuje kousky informací (ale aspoň chronologicky). Některé věci mě potěšily, jako třeba účast Mika Tysona (ačkoliv Lou Ferrigno v "I Love You, Man" je větší borec). Jenže kvarteto hlavních hrdinů mi sympatické zrovna nebylo, ani ne tak hereckým projevem, jako prostě svým vzhledem. Režisér docela dobře ukočíroval fakt, že po počátečním šoku dokázal ukočírovat následující slepenec scén, který by mohl rychle omrzet. To se naštěstí nestalo a tak může všechno směřovat k povinnému happy-endu. Jo a ještě něco: není to tak ulítlé jako huličské komedie, což je pravděpodobně jeden z důvodů tak vysokého hodnocení tady (86% dle 2460 lidí). ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Christophe Beck: 1. It's Now Or Never - El Vez ,2. Thirteen - Danzig ,3. Take It Off - The Donnas ,4. Fever - The Cramps ,5. Wedding Bells (Are Breaking Up That Old Gang Of Mine) - Gene Vincent/His Blue Caps ,6. In The Air Tonight - Phil Collins ,7. Stu's Song - Ed Helms ,8. Rhythm And Booze - Treat Her Right ,9. Iko Iko - The Belle Stars ,10. Three Best Friends - Zach Galifianakis ,11. Ride The Sky II - Revolution Mother ,12. Candy Shop - Dan Finnerty and The Dan Band , ()

Reklama

robbiee 

všechny recenze uživatele

[imdb: 8.2/10] | me: Pohodová no-problem komédia, avšak žiaden prelom. Nestaviam sa do pozície kritika, ktorý pozerá na reálnost snímku, ale 80% fórov vychádza z prehnaných situácii. Ja viem, že dej vyplýva z toho čo sa dialo predchádzajúcu wild night a taktiež si uvedomujem, že situácie musia byť bizarné, aby bavili, ale celkovo to podľa mňa nestačí na to, aby to potiahlo celý film bez toho, aby sa divák presýtil extra zdivočelých situácii. Film ma svoje veľmi silné stránky, ale zvačša to sú gagy alebo krátke repliky, ktoré v jednotlivých situáciach vyznievajú veľmi vtipne, avšak týchto mohlo byť viac. V mnohých iných prípadoch podľa mňa film baví na základe nižšej formy humoru (vsádza na to, že sa divák ani na sekundu nepozastaví nad tým čo sa deje), ktorý vsádza na divočinu a prehnanosť, čo po istom čase už nemusí byť vtipné. Film nenudí, avšak nezabezpečuje permanentné pnutie bránice ... To najlepšie z filmu aj tak vychádza z hercov a toho ako to dokážu podať (Did you just eat sofapizza ?,.... Oh, you got color, I'm jealous..) a nie scén, ktoré ťažia z prehnanej extravagancie. Proste viac hereckého vyžitia a dobrých slovných fórov (ktorých je pomenej) by zabezpečilo výborné vyváženie oboch ingrediencií. Toľko moje pocity. Po všeobecných ohlasoch a hodnoteniach som asi čakal viac. Ako už raz niekto povedal, až taký zázrak v tvorbe komédii to nie je. Nadpriemer z iného súdka. ()

JFL 

všechny recenze uživatele

"Fandango" pro generaci bezstarostných lemplů, kteří se neměli proti čemu bouřit, ani nikdy nezažili opravdový strach, patos mužských svazků znají pouze z filmů, obdivují více popkulturní ikony než své blízké a za životní vzory jim stáli hrdinové prcičkovských teenagerských komedií, filmů Judda Apatowa a Big Lebowski. Na jednu stranu ubohé, ale současně upřímně prosté idealismu, velkolepě vtipné a dokonce uhrančivé. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

O pařbě ve Vegas se ze začátku vůbec nemluvilo, a najednou to začalo v Americe trhat rekordy až to překročilo výdělek 100 milionů dolarů. Tak se to nacpalo i k nám do kin a vydrželo to tady jenom týden. Dost možná taky proto, že o tom prakticky nikdo nevěděl a najednou se vynořilo něco o čem nikdo neslyšel, včetně mě. Jenže během promítání v českých kinech tenhle film tady měl přes 90 procent a mně přišlo divný, že právě komedie má tolik, že jsem se na to musel podívat a ono na tom něco fakt je. Ačkoliv herci zas tak profláklý nejsou, komedie je to parádní. Asi jako v každé klasické komedii, tak i zde se objevuje jeden vůl, na kterýho se snáší veškerá pozornost a který ze všech stran nejvíc hláškuje a že mu ty hlášky padají z huby jak na běžícím páse, tak i tak padá a roste film s ním. Po prvním shlédnutí jsem se den na to podíval na film znova a kupodivu se mi to nepřestalo líbit. Tohle je opravdu komedie, na kterou se nezapomene. Možná vypadá levně, ale má toho v sobě fakt hrozně moc...a to jsem ani nemluvil o muzice, která je do komedie zanesena naprosto dokonale. ()

Galerie (72)

Zajímavosti (77)

  • V prezentaci fotografií na konci filmu se objevuje fotografie, na které je zachycen orální sex ve výtahu. Zach Galifianakis (Alan) k tomu uvedl: "Možná si myslíte, že jsem byl jediný, kdo nebyl v rozpacích. Byl jsem extrémně v rozpacích. Opravdu jsem to tam nechtěl. Nabídl jsem asistentovi Todda mnoho peněz, jen abych ho přesvědčil, aby to z filmu vystřihl. Udělal jsem to. Ale stejně to tam dal." (dinamit_1)
  • Mike Tyson, ktorý hrá sám seba, sa neskôr priznal, že bol počas natáčania závislý na kokaíne a svoje repliky prednášal len s veľkou ťažkosťou. Tyson neskôr povedal, že práca na filme ho presvedčila, aby zmenil svoj životný štýl. (HelenOfTroy)

Související novinky

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Před pár dny jste se zde mohli dočíst, že studio Warner Bros. zveřejnilo své plány pro zavedení bezprecedentního modelu distribuce na rok 2021, v jehož rámci by mohlo uvést veškeré své nové snímky v… (více)

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Kolik ženských odpovědí na Pařbu ve Vegas už jsme dostali? Minimálně Holky na tahu, Ženy sobě a Matky na tahu, Hollywood ale pořád není u konce. Nejnovější dámská jízda se bude jmenovat Rock That… (více)

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)

Reklama

Reklama