Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Inozuka

Ten nápad s pařbou, po které mají všichni vokno a nikdo neví co se dělo, přičemž v bytě se prohání tygr, v koutě se válí cizí dítě a jeden týpek z crew zmizel, je mnohem lepší než samotný film. Možná je to tím, že si každý do své představivosti vyprojektuje zážitky z vlastních kaleb a pak ho zklame, že film jde trochu jinou cestou. Každopádně se na Pařbu ve Vegas dívat dá, dá se u ní i pobavit a od srdce zasmát, ale že by to byla taková šleha, jak se o ní říká, to fakt není ... malinko z ní bolí hlava a občas to kopne, že musíte odběhnout na hajzl. ()

BigBang

Mám soustavný problém, že mí (před)pubertální synové by byli ochotni podívat se občas se mnou společně na nějaký film. A bývá to zábava, ALE je pekelný problém najít film, co snesu já i moje děti. Bohužel oni žijí kulturně v jiném vesmíru a při mých oblíbených filmech jenom trpí a při jejich tipech zas trpím já. Hangover byl nápad dětí, nevěděl jsem, že ten film existuje. Byl to úspěch, chechtali jsme se společně skrz celý film. Dobrá je i volba písníček do filmu. Z nějakého důvodu film není ještě ani příliš pokrokový a je celkem apolitický; můžu spekulovat, jak se to stalo: nejspíš r. 2009 byl poslední, kdy nebyl kulturní marxismus v Hollywoodu ještě bezdpomínečně povinný. Snad hrála roli i německá složka produkce, s níž bych spojoval tlak na jednoduchost a srozumitelnost. ()

samkko

7.6/10 a Phillipsovy režijní postupy se mi začaly moc líbit. Hangover, film o té největší pařbě, ve kterém mi chyběla jen jedna jediná věc. Ta největší pařba. Někdo mi může namítat, že je to tak natočeno záměrně, ale i tak mu řeknu, že má naprostou pravdu. Hangover pro mě z davu dalších párty filmu vyčnívá hlavně proto, protože ukazuje to, jak to po takové akci může vypadat. A daří se mu to skvěle. Ovšem aby mě The Hangover dokázal přimět udělit pět hvězd, musel by mi tu Pařbu ve Vegas taky ukázat. Herecké obsazení je vybráno přiměřeně jednotlivým postavám a scénář, který je trošku slabší, je rozhodně vtipný a trefný. Kamera je perfektní, záběry vás díky dobrému stínování a třesavé kameře rychle vtáhnou do děje, no a režisérský styl se panu Toddovi upřít nedá. ()

gemi

To si takhle vyrazíš na svícu do Vegas, dáš si na střeše hotelu panáka a najednou se probudíš druhý den ve zdemolovaném hotelovém pokoji, kolem tebe chodí slepice, v komoře řve něčí mimino, na hajzlu je tygr a chybí ti zub. Přitom nemáš absolutně páru, jak se cokoliv z toho událo. Prostě nic, co by se člověku nestávalo dvakrát třikrát do roka... (Druhé zhlédnutí, první 10. 8. 2017) ()

Yahey

Mimořádně vtipná jízda, v níž nikdy netušíte, co šíleného vás ještě čeká v příští vteřině. Perfektní scénář. ()

MadCaddy

'I'm on your side! I hate Godzilla! I hate him too! I hate him! He destroys cities! *Please*! This isn't your fault. I'll get you some pants.' ()

Lukaso1

Znáte ten pocit jak se ráno vzbudíte a máte za sebou hodně náročný večer s přáteli ale netušíte co se vlastně dělo... To samý zde zažívá ústřední trojice po probuzení v hotelu ve vegas. Mám snad pocit že líp natočenou ranní kocovinu jsem asi neviděl, jj doháněla mě pomalu až k slzám :-)) Filmaři nám poté servírují události onoho večera postupně prostě tak jako by jsme to okno měly spolu s ústřední partičkou a je toho fakt hodne!!!:-). Hold vegas je asi ideální místo pro jedince co se chtěj divoce rozloučit se svobodou. Já se královsky bavil pro mě zatím letos nej komedie, doufám že připravovaná dvojka půjde ve stejných šlépějích!! ()

crjules

Malem jsem tuhle komedii nepravem prehlednul a byla by to byvala velka skoda!! Kdo zazil neco jen trochu podobneho, at uz akci po jejimz konci mate jen obrovske okno, road-trip a euforicke veseli s partou pratel okolo, ten pochopi. Zach Galifianakis me nekolikrat dokonale odrovnal :) !! ()

Alojs

Nevidím to na 0% jako někteří recenzenti ze Cinemy, nicméně ani na těch 100%. Fajnový to sice je, člověk se tu a tam zasměje, ale TOHLE (chlastačka a marné lepení flashbacků) už tady několikrát bylo. Obsazení mi nevadilo, ani Phillipsova taktovka. Paradoxně mě mnohem více oslovil jiný Toddův projekt. Mládí v trapu z roku 2003. ()

zaso162

Sem-tam som sa zasmial, sem-tam zase nudil, nič extra, nič výnimočné, obyčajná komédia so zaujímavým scenárom. ()

Dr.Gonzo

Velice rychle tomu filmu došel dech, od určitého momentu jaksi začíná sršit nudou, ale honící si mimino mě poslalo do kolen... Plus přidám opět cudnou Heather Grahamovou :-) ()

Zajija

Jednoznačně nejlepší komedie uplinulého roku 2009. Zlatý glób je důkazem. Zasmál jsem se nevídaným způsobem. Nemá cenu se nadále rozplívat nad tímto povedeným dílem. ***** s klidným srdcem. ()

KdG

Celkem slušná komedie na téma rozlučka se svobodou ve Vegas. Některé scény výborné, ale celkově to mohlo mít větší spád, takhle se film rozjel spíš až ke konci. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)