Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

stiewe

Pařba jak se patří !! Takhle něják bych si představoval svoji rozlučku se svobodou:-D Tygr v koupelně, policejní auto, svatba se striptérkou, vytrhnutej zub, nalezený dítě .... no co víc si člověk může přát. I když spousta souvislostí nebyla vysvětlena Hangover rozhodně stojí za to vidět. ()

SKreyn

Podľa hodnotení a komentárov som od tohoto filmu čakal, že to bude komédia ako má byť, myslel som si, že to bude pecka. Dalo sa to pozerať, dokonca som sa aj sem tam zasmial. Keď to mám hodnotiť ako celok, tak je to priemerná komédia. 3* ()

IronRocky

Po dlouhý době zase nějaká dobrá komedie u který jsem se pobavil. Nedavno jsem ji viděl znovu a líbila se mi mnohem víc, takže dávam plný hodnocení. ()

Irii

A pak je někam pošlete na výlet!Jak jinak to může dopadnout-chlast,hry,striptérky a pořádna dávka průserů!Vystražná komedie pro všechny ženy!Ani na krok!!!! ()

diabolique

Vaham medzi 3* az 4*. Chvalabohu to nie je dalsia z americkych komedii a la Prci prci... Hlavnou vyhodou su podla mna velmi vhodne zvoleni herci v hl ulohach. A samozrejme nesmiem zabudnut na Mike Tysona a tigra:) Najviac som sa ale pobavil az pri zaverecnych titulkoch s fotografiami, "ktore si mozete pozriet iba raz". ()

Pakr

Ze začátku jsem si říkal, to bude parádní komedie. Bohužel pak to šlo do sraček a stalo se z toho ohrané klišé. ()

D.awi.d

Ač neobsahuje žádné geniální fóry, tak tento film rozhodně tu hodinu a půl ani trochu nenudí. Slovenský název je sám o sobě minimálně na hvězdičku, ten český spíš na tečku. Kdo to vymejšlí proboha ? ()

beso74

Popravde komédie príliš nemusím, ale výbuchy smiechu ma dostali k zemi skôr ako by to spravil dobre mierený pravý hak pána Tysona.. Nooo, nechcem tým povedať, žeby som to druhé chcel niekedy v budúcnosti pocítiť na vlastnej koži, pardón lebke.... ()

Jardicu

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, je nabitá humorem, který vyznávám. Snad druhé pokračování nezvorají a bude stát také za to! :) ()

godspeed

vydařená taškařice. nicméně lze v tom nalézt paralelu k "road trip", který pan režisér natočil 9 let předtím. studenti byli vyměněni za pětatřicátníky, ale vyprávěcí schéma a archetypy postav zůstávají. tedy na plný počet to není, minimálně díky vykrádání sebe sama. ()

iKosser

Naprosto "cool" úleťácký film, kterých podle mě není nikdy dost, ale bohužel se jich netočí mnoho. Nevím proč, ale styl amerických komedií mě prostě baví a bavit asi bude i nadále. Koukalo se mi na to samo a v průběhu filmu jsem se díval na časovač, že bude škoda až to skončí.začátek je takový povolný, ale následně film nabere na obrátkách a vysoké tempo udrží po celou dobu, nejsou tam žádné slabé chvilky. Abstinenty nenadchne, ženy nerozesměje, chlapy dostane.Thx Stehlo za nahrání. 85% ()

Chuppa

Jojo KevSpa má asi jinej názor na celou věc. To jí teda lituju. Dobrej film zvlaště Mike Tyson a policejní paralyzování! To mě fakt pobavilo. ()

vojtik

Dvě slova - dospělá komedie. Tyto slova naprosto vystihují můj pocit z této již zcela kultovní komedie. Co z ní dělá tak dospělou je nejen řádně dospělé obsazení, ale hlavně originální humor, který dokonale balancuje mezi šíleností a bizarností. Ale to, co tento film vystřeluje do legendárních sfér je zcela fenomenální Zach Galifianakis. Jeho medvědí vzhled a jedličkovsko-bohnický umělecký výkon je tady alfou a omegou. Pozadu samozřejmě nezaostávají ani ostatní představitelé, kteří zastupují tu racionální stránku tlupy. Je to chytré, je to správně vystupňováné a jen co vydýcháte poslední vtípky sledujete závěrečné titulky a máte chuť jít do toho znova. ()

RajCZitko

Totální nářez. Nejvtipnější, zábavná akční komedie, co jsem za poslední dobu viděl. Třeba tam není tolik vtipných hlášek jako jinde, ale zde je vtipná prostě samotná pointa a příběh. Určo doporučuju všem týpkům. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)