Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Fancipal

Bradley Cooper kráčí sebevědomým krokem do mojí herecké Top 10. Po delší době tady máme film, který vybočuje z vleku trapných, tupých a klišé protkaných amerických komedií, kterými náš každoročně zaplavuje Hollywood. Čisté 4 hvězdičky, nejen za přesně mířený pravý hák Mike Tysona a jeho atypického domácího mazlíčka :) ()

WolfR

Hangover je poněkud vyzrálejší a chytřejší komedie o chlastání. Asi tak bych to definoval, nic převratného, ale zároveň se spoustou originálních vtípků a zatraceně velkým drajvem. Navíc hlavní protagonisté svoje problémy řeší rozumem, ne scénáristickou debilitou jako to bývá u jiných snímků. Navíc parta našich pařmenů jsou sympatičtí chlápci. Já se bavil! 4 hvězdy. ()

animaxis

Jedna z nejpovedenějších komedií,jaké jsem kdy viděl.Abyste vytvořili takovýto film,tak musíte vzít něco,co se může stát každému z nás a pak to vyložit do extrémů.Pak vám vznikne přesně tento film.Navíc v současném měřítku mi to přišlo moc málo fekální,což by několik mých vrstevníků spíše odradilo,ale mě naopak,protože co je moc,to je moc.Obvzláště,když je to už ve stovce filmech dokola a dokola. ()

KajusaK

Nemuselo to být špatné, jen mi to přišlo nedotažené do konce. Nebylo to vtipné (nezasmála jsem se myslím ani jednou) ale ani nudné a režisér udělal dobře, že není film delší! ()

Motinski

Nápad ktorý slovám párty a alkohol dáva úplne iný rozmer. Okrem pomalšieho začiatku tu nie su žiadne nudné pasáže a to sa mi už dlho nestalo. Bavil som sa parádne a veľa krát úprimne zasmial. Herecké zoskupenie poskladané na jednotku, najviac ale kraľuje Zach Galifianakis. Hangover bude podľa mňa rokmi možno aj menšia klasika kde vyhranie sa s námetom straty pamäte a množstvo bizarných situácií vytvorili jeden z najzábavnejších filmov posledných rokov. A to tento komentár píšem už 6 rokov po premiere. ()

Lachtaan

V podstatě už klasika v subžánru přisprostlých amerických komedií, které by se minimálně u nás neměly v televizi dávat dříve než v 10 večer. Rozjezd úspěšné kariéry Bradleyho Coopera i základ pro stejně tupé komedie, jichž se do dnešních dnů drží Zach Galiafanakis i Ed Helms. Já sám bych si tuhle sympatickou trojku uměl představit v něčem vážnějším, pro mě hodnotnějším. ()

czejny

Američané z toho slintají na kobereček a Češi? Co na to budou říkat Češi tedy nevím, ale já rozhodně poslintanej nebudu. Když se na to podívám postupně: Námět. Nic originálního. Kolikrát už hrdinové nějakého filmu pátrali po tom, co se stalo v tu noc, kdy si vypláchli hlavu chlastem. Zpracování. Až na pár důmyslných a nápaditých přechodů se nejedná o nic neobvyklého. Příběh. Doveden do extrémů. Kolikrát se přeci jen probudíte na zemi, kolem vás běhá slepice, v kumbále kvílí cizí dítě, koupelna je obsazena tygrem a váš kámoš je nezvěstný. Budiž. Každý z nás se již s nějakým tím kocourem probudil, a tak ví, jak nepříjemná rána to obnáší. Kdybychom hledali dále recept, podle kterého Todd Phillips ukuchtil tuto taškařici, nejspíš bychom došli k závěru, že to co natočil, se tváří přirozeně, ačkoliv je vše vyumělkované stejně jako celé Las Vegas. Partě Amíků to prostě uvěříme. Některé scény jsou možná příliš i na Amíky, ale povětšinou se jedná o humor, který pobaví nejen mladou generaci. Dokážu si představit, že jednou se lidé budou vracet k této komedii stejně, jako dnes se rádi podívají na kultovní Road Trip. Nedokážu si ale představit, že tato komedie bude trhat rekordy v návštěvnosti. Závěrem bych snad upozornil na perlu celého filmu a tou není nikdo jiný než Zach Galifiatakdále. Jeho role je natolik nepředvídatelná, že baví svou spontánností a blbostí. Celkově tedy: na zasmání - dobrý, znovu zhlédnout - proč ne, ale po nějaké době, jedna z nejlepších komedií - rozhodně ne --- 3,5 hvězdy ()

okkac

Zatím komediální favorit letošního roku. Sprosté, vtipné, ale ne nechutné. Naštěstí se nedočkáme žádných tělních tekutin, což většinou nesnáším. Sympatičtí hrdinové (Alan je ještě větší dement, než se zdálo z traileru), sprostý čínský mafián a hloupí poldové, vám přivádějí častý záchvat smíchu a závěrečné titulky jsou jen pomyslnou třešničkou na dortu. 9/10 ()

bartias

Začátek je slibný. Po loučení se svobodou se parta kámošů probudí v neuvěřitelně zdemolovaném hotelovém apartmá s kojencem v zásuvce a tygrem v koupelně. Ženich chybí. Pátrání po něm je pak sice šílené, ale jak se jednotlivé události předchozí noci vynořují z anamnézy, místo hurónského smíchu dojde maximálně na příležitostné uchechtnutí. A to i přes nehynoucí sympatičnost Bradleyho Coopera a Justina Barthy (který ovšem brzy po začátku). Vůbec nejzábavnější proto jsou fotky, jež se paradoxně objevují až během závěrečných titulků. ()

reky

Velice zdařilá komedie, která se po většinu času drží v rozumných mezích. Mezi ingredience, díky kterým si vysloužila výrazně pozitivní hodnocení, bych v první řadě počítal vyrovnanost tempa během celé stopáže. Pokud mi totiž tento typ filmu uteče tím způsobem, že 100 minut se zdá být slabou hodinkou, a nedojde během něj zároveň byť k jedinému pohledu na hodinky, znamená to mnoho plusových bodů. Zkrátka s výjimkou úvodní seznamovací čtvrthodinky je to takřka jedna vtipná situace za druhou bez jakýchkoliv hluchých míst. Výběr hlavních hrdinů je taktéž kladem. Na druhou stranu, pokud pominu scénu se sledováním nahrávek z bezpečnostních kamer v domě Mike Tysona a závěrečné titulkové rozuzlení (jak to ale bylo s tou slepicí?), nemůžu říct, že by mě nějaký fór vyloženě "zničil", některé bych označil i za víceméně předvídatelné. I přes tento nedostatek jde však v rámci žánru o značně nadprůměrnou podívanou.85% ()

LukeUp

Film, který dost pravdivě vykresluje, jak to dopadne, když se to přepískne s chlastem. Je fakt, že se nestává moc často, že se ráno probudíte a při návštěvě WC vidíte tygra, vaše luxusní apartmá vypadá jak skládka nebo místo vašeho auta jste najednou majitelem policejního. Tenhle film je prostě úžasná zábava, nemusí ani nikterak chtít mermomocí vytlačit nějaké vtipy, ty situace tak vyplynou, že to skvěle navazuje. Nedá mi to, musím dát plný počet. ()

wendelin9

Nemůžu jinak než maximální počet hvězdiček. Pravda, tenhle film se jistě nedá srovnat s jinými (dramatičtějšími) filmy, které se zabývají vážnými tématy, ale těchto 5* není ani za herecký výkon, ani za uměleckou hodnotu, ale za ten skvělý nápad... Komedie o 3 chlápcích, kteří si vyjedou do Vegas rázně zapít konec svobody jednoho z nich, mi nedala vydechnout po celých 90 minut.. Ani nevím co bych měla vyzdvyhnou první; při vzpomínce na jednotlivé scény se musím pořád dokola smát :).. Takže napíšu pouze toto - VŘELE DOPORUČUJU všem! Po téhle "drobné" katastrofě si budete připadat jako neviňátka, ať už jste pod vlivem prováděli cokoli!!... ()

tom88

Ale prečo nie. Ja som sa bavil dobre od začiatku až do konca a film som si vychutnával. Je to z tých filmov, pri ktorom stačí vypnúť a pozerať sa na zbesilú jazdu. Spleť nepríjemných situácií sa podarilo dotiahnuť k perfektnej zábave. Nie, že by postavy boli nejaké výnimočné. Herci ani zrovna moc toho nehrali, ale o to v takomto filme ani nejde. Nesmial som sa stále, ale film je dosť krátky na to aby mi to nevadilo. Nevadila mi ani prehnanosť ani absurdita, treba to prehliadnuť, inak bude človek iba krútiť hlavou. Nie, že by to bola naj komédia, ale hlavne slušná dávka humoru a jeden z tých lepších kúskov tento rok. Na pokračovanie sa celkom teším. 80% ()

Radiq

No, myslím, že zbytečně moc přeceňovaná komedie. Tolik vtipnýho tam totiž zase nebylo a navíc takový kalby jsou pro mě celkem normální, chch, kecám. No ale fakt - pár situací tam mělo velkej potenciál dostat mě do křeče, ale nikdy se tak nestalo. Takže z hlediska humornosti mě to dost zklamalo. Ale jinak mě to celkem bavilo. Jinak viděl jsem to teď znovu s dabingem, na mym hodnocení se asi nic nemění, ale musím docenit tu povedenou Stuovu klavírní skladbu o tygrovi. Ta fakt neměla chybu. Jo a samozřejmě vždy krásná Heather Graham! ()

Madlenka26

Marně hledám co je na tomhle filmu tak úchvatné, aby to bylo červeně hodnocené. Trapné připomínky na manželství mě nudily, Bradley byl naprosto děsná postava a zjišťuji, že nemám rada Zacha( nemám ráda postavy, které jsou hloupé) ..on jich hraje nějak moc. Našlo se zde pár podotýkám pár dobrých vtipů, kde jsem se ale jen zasmála, ale za břicho nepopadala. Já věděla, proč se mi na to nechtělo dívat. A námět už je jaksi taky ohraný. Jsem na rozpacích nejradši bych tomu dala 3 aspoň za těch pár dobrých vtipů, ale když síla toho, že se mi to nelíbilo je větší. A především oceňuji soundtrack, který je mimochodem velice povedený...aspoň něco ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)