Reklama

Reklama

The Sarah Silverman Program.

(seriál)
USA, (2007–2010), 11 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Kamera:

Rhet Bear

Hrají:

Sarah Silverman, Laura Silverman, Brian Posehn, Steve Agee, Jay Johnston, Shanna Olson, Laura Marano, Adair Tishler, Jeff Bryan Davis, Jimmy Kimmel (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Sarah Silverman hraje v seriály nezamestnanú ženu, ktorá je závislá na svojej sestre Laure (hraje ju jej skutočná sestra). Laura má za priateľa policajta Jaya (Jay Johnston), ktorého Sarah neznáša. Sarah je detinská, niekedy hlúpa, zahľadená sama do seba. Ďalšími postavami sú jej dvaja gay kamaráti a zároveň susedia Steve (Steve Agee) a Brian (Brian Posehn). Nekladie si servítku pred ústa a dotýka sa všetkých možných tém ako sú teroristi, lezby, AIDS, bezdomovci, policajti či potraty. Každý diel seriálu končí rozhovorom s jej psom Dougom o tom, ako prebehol deň. (Monna_)

(více)

Recenze (6)

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Sarah Silverman je najšialenejšia komička akú poznám a podľa toho vyzerá aj seriál- každá dejová linka je maximálna absurdita a keď sa podarí diel, tak je aj dotiahnutá do dokonalosti. Sú však aj diely ktoré nie sú dva krát vtipné, no Sarah je aj v týchto perfektná. ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

[Po třech sériích] Pokud hledáte komediální sérii, která je opravdu, ale opravdu už za hranicí dobrých mravů a vkusu... Ne na žádné pomyslné linii Sarah nebalancuje - není čas na eufemismy, jde tvrdě za tuto čáru. The Sarah Silverman Program je nejujetější seriál co kdy běžel na televizních obrazovkách nejen Comedy Central (proti němu je i South Park ze stejné stáje jenom konzervativní přizdisráč). Škoda, že nejlepší epizody v závěru nalily nové krve a občerstvily očividný potenciál až příliš pozdě. Mimochodem mezi tvůrci figuruje jméno Dana Harmona... chlápek stojící za Community. Všechny tři série 80 % ()

Matts 

všechny recenze uživatele

To je taková prdel :) Zrovna to sleduji, tak se prostě nezmůžu na víc...Sarah Silverman dostala úžasnou šanci. Dostala seriál, kde má absolutní volnost. A skvěle jí využila. Vytvořila postavu Sarah Silverman, která je sobecká, líná...závislá na druhých...rasistická...prostě nesnesitelná. Prostě všechno, co je tématem stand-upů této komičky. A hlavně je tak děsně roztomilá :) Bravo... ()

Zajímavosti (4)

  • Na začátku většiny epizod je uvedeno, že rodiče hlavní hrdinky jsou mrtví. Ve skutečném životě jsou oba rodiče Sary naživu. (JohnX)
  • Sestru hlavní hrdinky ztvárnila skutečná sestra komičky Sarah Silverman Laura. Ve skutečném životě je ale Laura Silverman starší než Sarah. V seriálu je to naopak. (JohnX)
  • Na konci každé epizody je shrnutí dne v ložnici Sary s jejím psem. Tyto scény se nenatáčely ve studiu, ale ve skutečné ložnici v bytě Sary. (JohnX)

Reklama

Reklama