Francie,
2018, 8 h 40 min
(Minutáž: 52 min)
Epizody(10)
Hrají
Mathieu Kassovitz
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Vojna a mír (2016) (seriál)
Fúrie Paříže (2024) (seriál)
Sara Giraudeau
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Criminal: Francie (2019) (seriál)
Florence Loiret Caille
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Bojovnice na druhou (2022) (seriál)
Komisařka Florence (2015) (seriál)
Jonathan Zaccaï
Belgie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Highlander (1992) (seriál)
St. Tropez (1996) (seriál)
Jules Sagot
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Na podruhé (2019) (seriál)
Mathieu Amalric
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Wolf Hall (2015) (seriál)
Gilles Cohen
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Chci mluvit se svým agentem! (2015) (seriál)
Osudná jiskra (2019) (seriál)
Grégory Fitoussi
Francie
Nejlepší seriály:
Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Pan Selfridge (2013) (seriál)
Anne Azoulay
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Lea má 7 životů (2022) (seriál)
Criminal: Francie (2019) (seriál)
Patrick Ligardes
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Le Voyageur (2019) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Stefan Godin
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Franck Monsigny
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Kriminálka Paříž (2005) (seriál)
Alexander Devrient
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Sektor (2020) (seriál)
Lars Doppler
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Sladká Laura (2005) (seriál)
Dinara Drukarova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Laurent Grévill
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Alexej Gorbunov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Kadeti (2004) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Surho Sugaipov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Totems (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marjana Spivak
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Miglen Mirtchev
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
O penězích a krvi (2023) (seriál)
Purpurové řeky (2018) (seriál)