Reklama

Reklama

Obsahy(1)

“Pokusím se být normální,” slibuje dvanáctiletý Ace Ventura, Jr. To by bylo v pořádku, kdyby být normální pro něj neznamenalo hledat ztracené voříšky, unesené kočičky a zmizelé krokodýly a na každém kroku přitom vytvářet neuvěřitelný chaos. Jaký otec, takový syn - být zvířecím detektivem má Ace prostě v povaze! A když je ze ZOO ukradeno pandí mládě a jeho matka je podezřelou číslo jedna, náš malý hrdina vyráží do akce, aby očistil rodinné jméno. Když se Ace Ventura, Jr. (Josh Flitter - Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu a Kněz je poděs) spojí s odvážnou sousedovic Laurou (Emma Lockhart) a s outsiderovským hračičkou A-Plusem (Austin Rogers), aby případ vyřešili, je z tohoto rodinná zábava nové generace a bláznivě zmatené komické “panda-monium”. Jste připraveni se smát? Tááááák jo, Ace - Ace Jr. - se ujímá případu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (115)

Marek1991 odpad!

všechny recenze uživatele

Kandidát na najhorší film za rok 2009. Cucať peniaze pokračovaním zo známych filmov je bežné, ale filmom pre deti, to je sila. Tu to ešte prikrášlili tým tlstým chlapcom, divným rodokmeňom a trápnymi vtipmi v deji ako z odpadkového koša. Rozoberať to je priam zbytočné, možno si to dá do svojho vysielania nejaká komerčná televízia, lebo to ozaj nemá úroveň. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

V rokoch 1994 a 1995 boli natočené dve časti bláznivej komédie o svojráznom zvieracom detektívovi Ace Venturovi. Tohto podivného týpka vtedy nezabudnuteľným spôsobom stvárnil Jim Carrey. Boli to hodne populárne snímky. Po štrnástich rokoch nejakí ambiciózni blbci kúpili licenciu na meno Ace Ventura a natočili debilnú detskú komédiu. Ace Ventura Junior. Už len ten nápad je dostatočne zhovadilý, ale režisérovi Davidovi M. Evansovi sa podarilo dokonale skurviť aj všetko ostatné. Absolutným vrcholom tejto kopy hnoja je malý, tučný Josh Flitter. Tak netaletované a škaredé decko som ešte asi ani nevidel hrať vo filme. Kde ho vyhrabali? Z tohto vyžratého pašíka herec nikdy nebude. Ďalší odpad! ()

Reklama

Likan7 odpad!

všechny recenze uživatele

Koho někdy napadlo investovat do týhle hovadiny byť jen pár dolarů? To není režisérovi trapně, když to točí? Někdo by ho měl nakopat do pr*ele, protože tohle se fakt nedá. V životě jsem dal už fůru odpadů, ale tahle zrůdnost je na mým pomyslném žebříčku velmi vysoko, dost možná vůbec nejvíc. Ten usmrkanec je nesnesitelnej od první minuty, scénář je sra*ka, herci by měli dostat pokutu, že sem šli a všichni, co na tom filmu pracovali, by měli veřejně vystoupit a všem se omluvit. ()

tonton78 odpad!

všechny recenze uživatele

viděl jsem cca 15-20 minut, když jsem se probral byla už tma a já jsem měl chuť obkročmo skočit na rozjetou cirkulárku...ještě že jsem měl po ruce pivo a rum, tyhle dva mě zachránily. ještě jsem neviděl tak nesympatickýho smrada, je vidět že genetika pokročila neuvěřitelně kupředu protože tohle příroda nemohla vytvořit přirozenou cestou ()

CiPR 

všechny recenze uživatele

Tak nevím, jestli je to vtip, nebo další pokračování legendární série : Ace Ventura. Je mi to úpřimně líto, na tento film jsem se jako fanoušek Ace Ventury těšil a nyní cítím více než jen smutek a zklamání. Tento film se ani zdaleka nepřibližuje tomu "ejsovi", kterého jsme měli možnost vidět v předešlích filmech, kde ho zahrál úžasný Jim Carrey. Celý film je nudný, až na pár vtipných scén, kterých je filmu strašně málo, Je to smůla, že musím dát tak dobrému jménu tak malé hodnocení. 15%. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama