JONAS

USA, 2009, 34x25 min

Hudební senzace Jonas Brothers hraje fiktivní rokové hvězdy v situační komedii, jež je v mnoha epizodách doplněna původní hudbou. V jednotlivých epizodách sledujeme rockové hvězdy a zároveň bratry Kevina, Joa a Nicka Lucasovy, kteří tvoří skupinu JONAS. Doprovázíme je při komediálních setkáních i dobrodružstvích, kdy se pokoušejí vést obyčejný život, třebaže s elegantními kytarami, na koncertních turné JONAS, vidíme jejich cool oblečení a davy fanatických fanoušků, kteří je pronásledují na každém kroku. Seriál se odehrává v domě bratrů Lucasových v New Jersey (přestavěná požární stanice), kde žijí se svými rodiči Tomem a Sandy a malým bratrem Frankiem, a na Horace Mantis Academy, soukromé škole, kterou navštěvují i jejich dlouholetá přítelkyně a stylový guru Stella Malone a Macy Misa, jejich samozvaná fanynka číslo 1. (oficiální text distributora)

stub odpad!

Snad nejstrašnější sra*ka, která je teď v bedně k vidění, možná jedna z nejtrapnějších vůbec. U špatně hodnocených filmů bývám rád shovívavý, ale tady to nejde. Otázka zní: Kdy přijde tvůrce, kterému se podaří ztvárnit americký sen ještě idiotštějším způsobem? Jak už někdo zmínil - i Hannah Montana je proti tomu filmařsky vyzrálá, uvolněná záležitost (a to už je co říct). ()

Judy24

Omlouvám se, ale už jsem na tohle asi moc velká holka. No tak! Vždyť je to taková nuda! Nic pořádného se tam neděje, akorát se tam ti nagelovaní kluci s mikrofonama u ucha snaží "žít normální život" bez "hloupé publicity" a šílené fanynky v podobě (nebo dost možná skutečných fanynek) těch nejzačínavějších hereček jim v tom brání, skáčou jim po kotnících a piští. Tohle mě tedy vážně neoslnilo. Další minusové body dávám za ten šílený umělý smích a suma sumárum, jsme na 20%, která dávám Jonasovým klukům za těch pět vtipů, kterým jsem se zasmála a proto, že moc dobře vím, že může být ještě mnohem hůř a nechci být nespravedlivá. ()

Lama.Lama

Tak první série - viděla jsem snad dva díly a musím říct, že to je příšerné. Nápad nijaký, co se mělo jevit komické v mých očích vypadalo a znělo opravdu tragicky. Opravdu pro vypatlané teenagery. Druhá řada - z nudy jsem se podívala na pár dílů a musím přiznat, že se mi vcelku i líbilo. Podstatným rozdílem bylo, že druhá řada měla nějaký původní smysl. Něco, co mělo začátek a konec - prázdniny v LA a jejich vývoj. Za druhou řadu ode mě mají dvě hvězdy. ()

Evandulik odpad!

Odporní slizouni v hlavných úlohách. Dej úplne absentuje. Aby v každej možnej chvíli mladé kočky vyzdvihovali týchto troch zmrdov do nebies a boli z nich celé paf mi príde ako najväčší nonsens. Ešte horšie je na tom to, že bratia ospevujú aj sami seba. Príde a začne dávať aký je úžasný...Hudba mi trhá uši, mám chuť ich všetkých troch kopnúť do prdele. Ďalší level Hanny Hontany, len horší! ()

DJ Obelix odpad!

Tak dlouho chodil Disney a jeho velký šéf Mickey Mouse se džbánem pro vodu, až konečně vytvořil seriál tak hrůzný, že mu rovno není. Hlavní problém je v tom, že ústřední trojice neviděla herecké schopnosti ani z jedoucího Pendolina, scénář nejspíš psali sami fanoušci této kapely stylem - "JŮ a teď by mohli ukázat své záběry svého dětství, jů" - no a ... a víc už nic. O nic jiného totiž v této frašce nejde. ()

• Videonahrávky, na které se rodina dívá v epizodě Domácí videa, jsou ve skutečnosti opravdové domácí záznamy členů Jonas Brothers a Chelsea Staub. (Vitox)
  • Nick Jonas v dokumentu Chasing Happiness (2019) řekl, že druhá řada pořadu je věc, které za kariéry kapely nejvíce litoval. Hlavní změna ve druhé sérii byla, že zatímco první řada byla rodinná komedie, tak druhá měla žánr drama. (Vitox)