Reklama

Reklama

Svátky vem kačer

  • USA Bah Humduck!: A Looney Tunes Christmas (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Kačer Daffy nemá rád Vánoce, zato miluje peníze. Podaří se vánočním duchům vystrašit kačera natolik, aby změnil názor?  Nastal vánoční čas a všichni se snaží být vstřícní a příjemní. Ovšem s výjimkou kačera Daffyho, majitele obchodního domu „Šťastný kačer“. Kačer Daffy hlásí, že nemá rád Vánoce. Ale má rád peníze a ví, že o Vánocích jsou všichni ochotní utrácet více, proto nařídí zvýšit ceny trojnásobně. Navíc dře své zaměstnance do úmoru bez adekvátního platu i na Štědrý den. To se nelíbí králíkovi Bugsovi, který přijde do obchodního domu nakupovat. Když se tam potká s kačerem, vysvětlí mu, že pokud nezmění svůj přístup, začnou ho strašit duchové Vánoc. Kačer se králíkovi vysměje. Jenže záhy ho v jeho kanceláři navštíví duch kocoura Sylvestera, který byl – stejně jako on sám – neúprosným obchodníkem až do chvíle, než se jeden jeho zaměstnanec naštval a několikrát ho přejel. Sylvester varuje Daffyho před návštěvou tří vánočních duchů, ale kačer to bere na lehkou váhu... Když odejdou zaměstnanci domů, objeví se v Daffyho kanceláři opět králík, který mu oznámí, že východ z obchodu je zavalený sněhem a nemohou se dostat z budovy. Kačer Daffy se rozhodne zavřít do svého trezoru, aby se tak chránil před návštěvou duchů. Sotva se však zavře, dorazí první duch, který odvede Duffyho do minulosti. Duffy vidí sebe sama v sirotčinci, ale nepohne to s ním, tak je vrácen zpět do přítomnosti. Sotva se uvelebí, přijde další duch, který ho provede smutkem nespokojených zaměstnanců. To sice vyvolá v kačerovi určité emoce, ale stále se nehodlá změnit. Třetí vánoční duch zavede Daffyho do budoucnosti… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (11)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Tradiční vánoční příběh v netradičním provedení, o které se postarali známí kreslouni. Od Looney Tunes jsem čekala větší legraci. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Nemám výraznější námitky proti tomu, aby se všichni prosperující kapitalisté proměnili v lidské bytosti. Vánoce v kresleném snímku k tomu rozhodně jsou ideální dobou i místem, ale v případě Bunnyho, Duffyho, Porkyho, Williho a dalších kreslounů by to mělo být provedeno s ohromnou dávkou humoru. Místo zábavy ke mně však dorazily všechny ty lidské a rodinné hodnoty v poměrně nezáživném balení, takže ve jménu zábavy doporučuji návrat k tradičním svátečním hodnotám ve formě narážek, honiček a ustřelených hlav. ()

Santa666 

všechny recenze uživatele

Tento příběg jsem viděl zfilmovaný už nesčetněkrát, někdy se to povedlo a někdy zase ne. Tuhle verzi musím bohužel zařadit do té druhé kategorie... Marně zde najdete vtípky a situace známé z klasických Looney Tunes. Tento film pouze zneužívá známé póstavičky a řadí je do úplně jiných rolí. Chybí mu humor i potřebná originalita. Škoda... ()

DEMON 

všechny recenze uživatele

Dickensova "Vianocna koleda" vo velmi infantilnom spracovani a strasne zrychlika. Zname animovane postavicky, ktore dostavaju pramalo priestoru a su tu pouzite len ako komparz a pre mna osobne to zaklincoval cesky dabing, na ktory som nebol zvyknuty a ktory mi vyslovene rval usi. Ale aby som len nehanil: pre najmensich to musi byt zabava a moralne poucenia v rozpravkach nikdy nie su na skodu. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama