Reklama

Reklama

VOD (1)

Newyorská policistka, jejíž otec byl zavražděn před třinácti lety skupinou známou pod názvem Kněží zjistí, že zločinci se chystají znovu spáchat úkladnou vraždu. Převezme jejich případ a aniž by to tušila, milostně se zaplete se členem tohoto nebezpečného gangu.  Dvojčata Perfecto a Dante jsou oběti požáru motivovaného pojistným podvodem, přišli při něm o rodiče a Perfecto má popálenou tvář. Stanou se z nich samozvaní vykonavatelé spravedlnosti, náboženští fanatici, kteří se považují za prodlouženou boží ruku na zemi a neváhají zabíjet domnělé hříšníky. Zabíjejí v kápích a jsou známí jako Kněží. Mimo jiné chtějí pomstít i smrt svého bratra, kterého zasáhla zbloudilá kulka policisty Bruna během zákroku v newyorských ulicích. Zavraždí však omylem jeho parťáka Alberta. Dcera zavražděného, Celeste, vstoupí do policejního sboru jen proto, aby pomstila smrt svého otce. Deset let po Albertově smrti se Dante, bez jakéhokoliv postranního úmyslu, vetře do přízně Celeste a vznikne mezi nimi vztah. Dante začíná uvažovat, že by přestal trestat hřích se zbraní v ruce, ale fanatik Perfecto se chystá zavraždit policistu Bruna, tentokrát kvůli pouličnímu zákroku, při kterém zabil civilistku. Celeste se od suspendovaného Bruna konečně po letech dozví, proč zemřel její otec... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Film viděn na Cinemaxu. Hehe, to je asi poprvý, co jsem do komentáře napsal, kde jsem film viděl narozdíl od jiných desetitisícovitých komentářovitých uživatelů. Ale to jen tak mimochodem, abyste věděli, že ten film se fakt už dá vidět, ale je to kravina, takže bych to snad ani nedoporučoval. ()

djtotal 

všechny recenze uživatele

John Leguizamo a Harvey Keitel tu predstavuju hlavnych putacov na tento film. Ale je to len reklamny trik. Pribeh Je nemastny, neslany, pripomina hollywoodske pokusy alternativnych tvorcov z 90 rokov. Tento film predstavuje len uskutocneny projekt Franc. Reyes, ktory vsak nicim neprekvapi, neda nic nove a je tu vlastne zbytocne. Maximalne udrzi divaka na pol hodiny pri filme. Velmi slaby projekt. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Celkom som bol na tento film zvedavy vdaka predchadzajucemu solidnemu Reyesovmu filmu Empire. Ale vysledok mi vôbec nesadol. Je to sice kvalitne zrezirovane, ale zapletka je na hovno. Jak ja neznasam nabozenske temy. A tu mame surodenecke duo zfanatizovanych nabozenskych pomstitelov. Obidvoch hra John Leguizamo. Este v ulohe jedneho z bratov je znesitelny ale druhy z bratov je totalne neznesitelny trapny magor a kazda minuta s nim bola utrpenim. Ostatne postavy ma tiez nezaujali napriek slusnemu hereckemu obsadeniu. Vysledok je pre mne neskutocne otravny film u ktoreho som sa nevedel dockat konca. 4/10. ()

Juto 

všechny recenze uživatele

Dej príbehu bol neprehľadný. Skutočne to vyzeralo, akoby sa film snažil byť zmesou kriminálnych filmov, ktoré sa týkajú náboženstva. Stávalo sa príliš veľa vecí naraz a žiadny z prvkov nakoniec nefungoval. 3/10 ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama