Twilight sága: Zatmění

• USA The Twilight Saga: Eclipse (více)

Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt? (oficiální text distributora)

Diskuze

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

Doufám, že tam Slade propašuje trochu násilí a krve.

kklepkaa

kklepkaa (hodnocení, recenze)

Jak můžete polemizovat nad tím, zda Nikki bude hrát ve trojce... to je snad jasný. Je přítomna i na natáčení. Věčně se objevují nějaké nové fotky z natáčení... Taky mám z Davida Slade trochu hrůzu, ale snad to zvládne :) Vůbec se nebojím, že by se na filmy nedalo koukat. Spíš naopak. Ten co píše, že ne, tak asi nečetl knihy. Je pravda, že Eclipse už není moc zajímavé, ale na kmenovou Quileutskou pověst se těšim :) a i na Edwardovo žádání o ruku.

xpeta (hodnocení, recenze)

Tak přece v knize byla.. a prý se s ní už i natáčela nějaká scéna..

xpeta (hodnocení, recenze)

ala.alenka - rumored, jako že není potvrzené, jestli ve filmu budou hrát.. což je blbost, když Dakota i Nikki v Zatmění budou určitě.

Eawy

Eawy (hodnocení, recenze)

Ešte ani dvojka nie je vonku a už je tu trojka. Mimochodom sledujem..

ala.alenka

ala.alenka (hodnocení, recenze)

když se podíváte na imdb .... je tam dakota a za tím je rumored .... co jako povídá :D ... je to i u nikki reed ale ta tam hraje normálně ne ?

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Atmosféru a dialogy jako V Pasti. Krev, akci a příběh jako při 30 dní dlouhá noc. Pokud tam toto bude (což se nestane, točí se film pro náctileté), tak by to mohla být silně nadprůměrná upířina.

melkor323

melkor323 (hodnocení, recenze)

Uz sa budem musiet asi pomaly zmierit s tym, že Slade asi neodstupi.... v tom pripade dufam, že bude aspon tíct KREEEEEEEEEEEEEEFFFF!!!!!!!!!!!

machrus

machrus (hodnocení, recenze)

až na to Romantický a Drama to má stejné žánry, ale jinak to bude úplně jiné...myslím že v Daybreakers bude té akčnosti a hororu o mnoho víc než v New Moon

xpeta (hodnocení, recenze)

Sice tam jsou upíři, ale je to uplně jinej příběh, tk bych to moc nesrovnávala..

dzelen

dzelen (hodnocení, recenze)

xpeta :jj mas pravdu ala.alenka : a co?je to mozna jeden zaber ...a jeste si nejsem moc jisty...ostatni zabery jsou z jinych filmu!!

xpeta (hodnocení, recenze)

dzelen - 'Twilight Sága: Zatmění' by to mělo být.. páč dvojka je 'Twilight Sága: Nový měsic' ..

dzelen

dzelen (hodnocení, recenze)

to ne...uprimne..jednicka celkem usla....od dvojky uz si moc neslibuji...a od trojky uz vubec nic...navic jak se to asi bude jmenovat???"stmivani:zatmeni"???bo jak? ala.alenka :je to hodne nepovedeny...zabery s blade,underwordu,stmivani(1),snad i s pana prstenu:D..hodne nepovedeny!!!

machrus

machrus (hodnocení, recenze)

no popkud všechny tak špatně zrežírované jako Stmívání, tak by bylo lepší 4. díl ani netočit...ale doufám, že Weitz to trochu zvedne...a Slade to dotáhne do úplného závěru...nebo jestli opět změní režiséra?...no necháme se překvapit...ha...co jsem našla...http://us.imdb.com/title/tt1324999/

Toren

Toren (hodnocení, recenze)

Ježiš jasně,že je to kec..taková dojná kráva tak proč to nedokončit? :D pokud uspěje dvojka(což určitě uspěje) tak se nemusíme o Rozbřesk bát :D

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

To má určitě, zase Eclipse nabízí hodně situací tak akorát pro něj tzn. upíří bitva atd. Kež by ho nechali udělat alespoň PG-17 :-(

xpeta (hodnocení, recenze)

oh, co to je za plakát :D:D .. samozřejmě, že tam Nikki hrát bude, asi ji jen vynechali..

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

13.05.2013

Kdo natočí finále Twilight ságy?

Kdo natočí finále Twilight ságy?

17.03.2010

Už angažováním Davida Sladea pro Zatmění studio Summit Entertainment překvapilo. Pro zastánce masakrování upírů sekerami a sněžnými frézami bude zřejmě bolestivé dívat se na selanky v malebných… (více)

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2