Reklama

Reklama

Sonny ve velkém světě

(seriál)
  • USA Sonny with a Chance (více)
USA, (2009–2011), 18 h 1 min (Minutáž: 23 min)

Tvůrci:

Steve Marmel

Hrají:

Demi Lovato, Tiffany Thornton, Sterling Knight, Brandon Mychal Smith, Doug Brochu, Allisyn Ashley Arm, Michael Kostroff, Jillian Murray, Preston Jones (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(47)

Tento nápaditý komediální seriál nahlíží do zákulisí hollywoodské produkce. Talentovaná Allison „Sonny" Munroe přichází ze středozápadu do Los Angeles, aby si zahrála v nejoblíbenější komediální televizní show pro děti a mládež So Random!. Dalšími mladými herci jsou teenagerská královna Tawni, super sympaťák Nico, družný komik Grady a svérázná Zora. Sonny si nyní musí najít cestu k novým přátelům a přitom si zvykat na zcela odlišný způsob života v Hollywoodu. Musí se však také potýkat s miláčkem publika Chadem Dylanem Cooperem, hvězdou konkurenční show MacKenzie Falls, který dává najevo, že jeho dramatická práce je lepší, než její komediální kariéra. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (50)

Martin_W 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem od toho mnohem, mnohem více, ale nakonec se s toho stala jedna z největších blbostí co Jetix, tedy Disney Channel udělal. Dokonce se mi i JONAS líbí o něco více.. Demi Lovato mám rád, protože je i celkem sympatická a hezká, ale seriál je absurdní Slátanina. Kdo-ví s čím příjde DISNEY příště. Žeby s mluvícím orangutánem, který bude řídit Nahravací studio ? 22% ()

viperblade odpad!

všechny recenze uživatele

Co vám budu povídat, jsem takhle na návštěvě u 12letého bratrance a mají tam furt zapnutý Disney Channel. Když se konečně objevilo něco, co nebylo animovaný, tak jsem náhodou zvedl oči. A po 3 minutách se mi skoro chtělo křičet "Zlatý HSM!!!" Tohle je totiž zlo v nejkoncentrovanější podobě! Větší zhovadilost jsem v životě neviděl (a to mám za sebou celou trilogii HSM!) Tady o dobrý vtip zavadíte možná jednou za 20 minut a to jen pokud máte štěstí na díl, obávám se. Jinak tady máme nenápadně vsunutou výchovnou agitku (aneb Sonny chce podvádět, napíše si tahák, a když ji chytí, tak zjistí, že to umí, protože si to zapamatovala, když si ten tahák psala, takže podvádět se nevyplácí a příště se bude už učit). Navíc je tu největší počet falešných, křečovitých úsměvů na metr čtvereční. Pokud máte více, než 10, nebo pokud vaše IQ je vyšší, než pokojová teplota, tak se tomuto skvostu zdaleka vyhněte! Tohle mě dokonce donutilo udělat výjimku a hodnotím tento "seriál" už po jednom (necelém) díle. Takhle mě už hodně dlouho nic nezhnusilo. A pak že dnešní generace nemá být blbá, když musí sledovat tohle… :-( ()

Reklama

haffen odpad!

všechny recenze uživatele

Mňa na tejto najväčšej kravine na Disney channel upokojuje aspoň tá predstava, že ich z tých odporných kŕčovitých úsmevov bolia sánky a idú im odpadnúť huby. Neviem a netuším prečo sa všetky detiská v týchto serialoch chovajú tak strašne afektovane. Ešte si neodpustím kopnúť si do zhovadilosti "Gassie the dog - Sketch from Sonny With a Chance". WTF?!?! Koho už len TOTO mohlo napadnúť? Pes, ktorý na komunikáciu s okolím používa svoj ritný otvor? Aký zmysel má toto dielko o prdiacom psovi? Rozosmeje to niekoho? Asi len najmenšie deti a, s prepáčením, debilov. ()

rozalia1 

všechny recenze uživatele

Mne sa tento seriál ľúbi. Má svoje muchy, ale dá sa na to pozerať. Hlavní ťahúni sú Sonny a Chad. Keby sa neusmievala od ucha k uchu, bolo by to lepšie. Chad mi najskôr riadne liezol na nervy, ale teraz si bez neho neviem seriál vôbec predstaviť. Taktiež z úvodnej znelky ma fascinuje, ako Sonny kráča po ulici. ()

Lea221 

všechny recenze uživatele

Mě pořád dostávají ty komentáře typu "kravina", "blbina" a já nevím, co ještě krásného leckdo vymyslí. A co jste čekali? Je to seriál pro děti a teenagery. Budete se divit, ale skoro každý teenager dnešní doby se takhle chová a vyjadřuje. Já se v některých chvílích i našla. Prostě to má člověka pobavit. Já nevím, co si pořád myslíte. Nikdy to asi nebude mít na seriál Ztraceni, či Přátelé, či dnešní seriály, ale pobaví to. A tvůrci jistě nezamýšleli, aby to byl nejlepší seriál všech dob, ale aby pobavil. Sonny mi nejdříve přijde taková hrozně uječená. Ale hodně lidí by chtělo dostat stejnou šanci, jako ona. MInimálně třetina z těch, co to odsuzují, jí závidějí. A neříkejte, že to ani v nejmenším není pravda. Jinak ty vtipy mě dostávají a opravdu zbožňuji Chada Dylana Coopera. Jeho hlášky jsou nezapomenutelné. Takže s klidem dávám pět. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • V 1. sérii v 10. epizodě s názvem "Sonny a spratek" si můžeme všimnout, že když sedí Dakota (Genevieve Hannelius) se Sonnym (Demi Lovato) v jídelně se mění poloha sklenic s džusem a vodou. V jednom záběru je džus u Dakoty a v dalším u Sonny. (TheStitch630)

Reklama

Reklama