Shenaniganz je restaurace, v níž potkáte známé tváře a vnadné servírky. Když si ale jeden z bývalých zaměstnanců otevře hned vedle vlastní podnik, přetáhne ty nejhezčí dívky a brzy i velkou část zákazníků. Pokud chce Shenaniganz porazit konkurenci a ukázat, kdo je tou nejlepší restaurací ve městě, bude muset veškerý personál řádně zabojovat! Povoleny jsou všechny zbraně – včetně těch nejsvůdnějších… (oficiální text distributora)

Gereth odpad!

And I was still waiting ... for any brighter moment. 88 minut ještě nikdy nebylo tak dlouhých. V mikrovlnce ohřátá šlichta bez jakéhokoliv souvislého děje s nesympatickými herci a dlouhými monology/dialogy bez pointy. Představte si takové ty otvory ve tvaru obdélníčku a trojúhelníčku a pak dítě ve věku jednoho roku, které se těmi otvory vší silou snaží prorvat absolutně nepasující předměty. Takhle křečovitě působila přítomnost drtivé většiny postav včetně těch, které nám měly dokázat, že toto je opravdu pokračování koukatelného prvního dílu. Konkurenční podnik plný kozatých bab už jsem pochopil pouze jako stéblo tonoucího a zoufalé přání, aby na to koukali aspoň ti 16tiletí brainless honiči. V mém osobním žebříčku nejnudnější "komedie", kterou jsem tento rok viděl a vzhledem k tomu, že už je prosinec, nepředpokládám, že by se to mělo změnit. // 5% - Nulu si schovávám pro hodinové video zvracejícího orangutana. ()

casioa....

Na začiatok dobré úvodné titulky, sťaby časť menu oboch súperiacích reštaurácií. "Hello, Naomi. Hello, fuckboy" :) Naomi stále váli, ako v prvej časti..no ale aj tak - už to veru nie je ono :( Boha, žeby paródia na dobrý Waiting...z dvetisícpiateho? Ano, niečo ako pohľad po....X-rokoch. Kopec flashbackov do minulosti....snaha o správu vo fľaši, ktorá však na rozdiel od jednotky, nedorazí. Čo sa týka soundtracku, tak za zmienku stojí akurát tak song doprevádzajúci finálne titulky: Still Waiting [Rap] - Nick & T-Dog (tí dvaja vyhúlení umývači nádob :) Z ohľadom na prvý diel, ktorý ma dostal, udeľujem slabé 3*. Ale GOD NO ! ani za boha, nemyslite na trojku, hádam to...tvorcovia, nechcete dojebať! Už aj táto dvojka bola zbytočná. Waiting...by bol ostal legendov bez kokotín. Teraz bude iba legendou, zatiaľ s iba jednou kokotinou. Dúfam, že to tak aj ostane... ()

Smok

Nerozumiem. Na jednotke sme sa pred cca dvoma rokmi bavili celá spoločnosť, ktorá film sledovala. Na novouvedenú dvojku sme sa zišli opäť, ale na tvárach sledujúcich ľudí sa zračil len rozpačitý úsmev. Zrejme to nebude tým, že sa nám za dva roky diametrálne zmenil filmový vkus. Tu sa totiž už nebolo na čom zasmiať a dve hviezdy dávam len za sporo odeté slečny z baru Ta-Ta´s, čo je ovšem pre komédiu dosť zlá vizitka. ()

zdepapepa

Důstojné pokračování, které se snaží trochu jít ve šlépějích původního dílu, ale spíš pořád klopýtá a padá na zem. Funkční mi přišly pouze excesy staronových postav, z nichž vyčnívá především pološílená Alanna Ubach a Luis Guzmán. Diskuse o stylu chování u popelnic potěší každého existencionalistu, Křidélka (nebo spíš Prsíčka? ( . Y . ) potěší chlapy, Justin Long potěší fanoušky Justina Longa a široké spektrum mužů potěší dámy. Ideální oddychový film, rozumné rozhodnutí od distributorů ani to nehnat do kin. ()

Fortius

proste slabé... Síce som nevidel jednotku, tak nemôžem porovnávať ale čakal som od toho viac. Zo začiatku sa to začalo vyvíjať celkom sľubne, ale potom to už bolo len o tom istom. Ku koncu ma tento film už začal unavovať až trápnymi pokusmi o humor. Niektoré scény síce mali niečo do seba, ale bola to skôr výnimka. Návšteva Justina Longa vo filme pôsobila akoby tam prišiel skutočný herec medzi amatérov... vôbec sa tam nehodil, len poukázal na to aký je tento film úbohý. ()