Reklama

Reklama

Zvíře

(seriál)
Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2009, 9 h 45 min (Minutáž: 43–48 min)

Hrají:

Patrick Swayze, Travis Fimmel, Lindsay Pulsipher, Kevin J. O'Connor, Lawrence Gilliard Jr., Sticky Fingaz, Chelcie Ross, Rodney Rowland, Gregg Henry (více)
(další profese)

Epizody(13)

Patrick Swayze, ve své poslední životní roli, jako tajný agent FBI ve výslužbě učí poněkud nekonvenčními, ale účinnými metodami svému řemeslu mladšího kolegu Travise Fimmela. Ten mu ale občas případ vážně zkomplikuje. Navíc veterán netuší, že nováček je na něho nasazen jako agent, protože jeho nadřízení si myslí, že přešel na druhou stranu barikády... Americký krimi seriál (2009). (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (28)

Henry Morgan 

všechny recenze uživatele

Swayze rozhodně nepostrádá jiskru, jeho parťák se tváří jako malej grázlík, ale stojí si za svým. Není to špatný. I když je fakt, že některé díly jsou lepší a některé horší.To je samozřejmě normální, nicméně zdálo se mi, že některé díly jsou nadstandard a některé pravý opak. Řeší nejrůznější případy, takže i téma se promítne na kvalitě dílu. Přiznám se, že Swayzeho, narozdíl od většiny dívek a žen jsem tolik nemusel, ale v tomhle seriálu mi tak nějak přirostl k srdci. Dávám ****, hlavně za tu dílovou nevyrovnanost. ()

Ajvngou 

všechny recenze uživatele

První čtyři díly se jakžtakž drží, ale od pátého už to jede šupem do pekel. Nelogičnosti, které mi udělaly díru do hlavy, dementní dialogy, chování postav. Je až s podivem, jak Swayze dokáže v tomhle marastu vypadat a jednat jako jediná postava uvěřitelně. Některé scény jsem si musel pustit vícekrát, abych pobral, o co jde (většina úvodních scén, kdy se dozvíme, o co má v epizodě jít). Motivace některých postav je tak stupidní, až se mi nechce věřit, že režisér četl scénář. Viz. 5. (nebo 6.?) díl s EZEKIELem - "nejlepším nájemným vrahem na světě" (tomu říkám hláška), kdy jsem vlastně ani nepochopil, kdo je kdo a proč dělá co dělá. Bída... P.S. DOKOUKAL JSEM TO A CHCI MEDAILI! ()

Reklama

Miany 

všechny recenze uživatele

Popravdě řečeno, já moc tyhle typy seriálu nemusím, ale tenhle se mi obzvláště líbil. Asi to taky bude zásluhou Patricka Swayzeho, který je na filmovém plátně někdo. Prozatím jsem moc dílů neshlédla, ale myslím si, že na večerní oddechovku s trochou napětí je tenhle seriál jako dělaný. Proč tak vysoké hodnocení? Protože mě zaujal. Bohužel moc kriminálky apod. seriály nemusím a u tohoto jsem vydržela a nenudila se. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem až se seriálu chytne nějaká tuzemská televize a taky, že jo. Patrick Swayze dělal co mohl, co mu síly stačili a za to musel v Americe sklidit ohromnou úctu. Škoda jen, že tenhle seriál nemůže nalákat na nic jinýho, než na Patricka, který s rakovinou pod kůží točil, co mu síly stačili. Jinak je to totiž vcelku průměrná kriminálka. (5/10) ()

DarkDemon 

všechny recenze uživatele

Průměrná a ničím nezajímavá krimi která víceméně stojí na obsazení hlavní role. Nevím jestli zrovna tohle má být vhodným (a důstojným) rozloučením Patricka Swayzeho s diváky a fanoušky. Scénáristům zjevně díky jeho nemoci „teklo do bot“ a na ději je to znát. Podivný střih a rádoby syrový filtr též evidentně škodí. Novácký dabing tradičně podprůměrný. Ať nežeru 60% ... R.I.P. ()

Galerie (98)

Zajímavosti (1)

  • V seriálu ztvárnil svou poslední roli Patrick Swayze, který nedlouho po uvedení zemřel na rakovinu slinivky. (korbitch22)

Reklama

Reklama