Policie Hamburk - Série 10 (2015) (série)
Režie:
Rolf WellingerhofScénář:
Jochim ScherfKamera:
Roland FritzenschaftHudba:
Michael SoltauHrají:
Sanna Englund, Matthias Schloo, Janette Rauch, Serhat Çokgezen, Hannes Hellmann, Harald Maack, Gerit Kling, Fabian Harloff, Hardy Krüger Jr., Manuela Wisbeck, Thomas Lawinky (více)Hrají
Sanna Englund
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Matthias Schloo
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Janette Rauch
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Náhrdelník (1992) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Serhat Çokgezen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Istanbul (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Hannes Hellmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Harald Maack
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gerit Kling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Fabian Harloff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Hardy Krüger Jr.
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Chemistry of Death (2023) (seriál)
Lilly Schönauer (2006) (seriál)
Manuela Wisbeck
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Thomas Lawinky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Henriette Richter-Röhl
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Yannic Eilers
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Jasper Smets
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Jeremias Koschorz
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Jan Bülow
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christian Ehrich
Východní Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Eva-Maria Grein von Friedl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
David Hürten
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hotel Evropa (2022) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)