Německo,
(2017–2018), 20 h 15 min
(Minutáž: 45 min)
Scénář:
Wiebke Jaspersen, Wolf Rüdiger Kuhl, Rafael Solá Ferrer, Jochim Scherf, Michael Ehnert (více)Hudba:
Michael SoltauHrají:
Rhea Harder, Bruno F. Apitz, Janette Rauch, Serhat Çokgezen, Hannes Hellmann, Harald Maack, Gerit Kling, Jeremias Meyer, Horst Günter Marx, Noah Wiechers, Barbara Sotelsek, Dirc Simpson (více)Epizody(27)
-
Pěkné kvítko (S12E01)
-
Otec neznámý (S12E02)
-
Budižkničemu (S12E03)
-
Celkový obraz (S12E04)
-
666 (S12E05)
-
Sebeobrana (S12E06)
-
Nový začátek (S12E07)
-
Ukradený život (S12E08)
-
Mlčeti zlato (S12E09)
-
Amok (S12E10)
-
Odměna (S12E11)
-
Vrah mé dcery (S12E12)
-
Vnitřní hodnoty (S12E13)
-
Mezi životem a smrtí (S12E14)
-
Jasminina nejdelší směna (S12E15)
-
Dvojí život (S12E16)
-
Matrjoška (S12E17)
-
Spojka z Tirany (S12E18)
-
Cizí svět (S12E19)
-
Tchyně za všechny peníze (S12E20)
-
Patříš mi (S12E21)
-
Bohatý taťka (S12E22)
-
Vlci a žirafy (S12E23)
-
Spící panna (S12E24)
-
Zakázaná láska (S12E25)
-
Ztracené štěstí (S12E26)
-
Superhrdina (S12E27)
Hrají
Lina Wendel
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Susanne Böwe
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Matthias Brenner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Jörn Hentschel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Hausen (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kerem Can
Nejlepší seriály:
Il Miracolo (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
The Brave (2017) (seriál)
Emily-Minou Pauli
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Robert Nickisch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Laurens Walter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Aleyna Hila Obid
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Volker Wackermann
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Olaf Napp
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Blerim Destani
Západní Německo
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Thomas Dannemann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Julian Weigend
Rakousko
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lukas Zumbrock
Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Emilia Bernsdorf
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Patrick Mölleken
Německo
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alexander Martschewski
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Barbara Prakopenka
Bělorusko
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Katharina Rivilis
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)