Epizody(8)
-
Der Blick nach vorn (S17E01)
-
Abgründe (S17E02)
-
Schuld (S17E03)
-
Im Schatten (S17E04)
-
Lebenswege (S17E05)
-
Spätfolgen (S17E06)
-
Zerreißprobe (S17E07)
-
Über den Schatten (S17E08)
Hrají
Hans Sigl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
12 znamení (2007) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Heiko Ruprecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Monika Baumgartner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Mark Keller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ronja Forcher
Rakousko
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Hotel snů (2004) (seriál)
Natalie O'Hara
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
Rebecca Immanuel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Annika Ernst
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Wolfram Berger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Roman Binder
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)
Frédéric Brossier
Německo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Hilde Dalik
Rakousko
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lotta Herzog
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Peter Kremer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Barbara Lanz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Oona-Devi Liebich
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Petra Michelle Nérette
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Signál (2024) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Dominic Raacke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Mr. & Mrs. Smith (2024) (seriál)
Sebastian Thiers
Nejlepší seriály:
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Ylvi Unertl
Nejlepší seriály:
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)