Jak dopadne tábor zvířátek v přírodě pod vedením Sida? Jak vznikl Grand kaňon? Tyto otázky zodpoví krátkometrážní snímek od tvůrců filmu Doba ledová. (fray)

VanTom

Jedna noc kempování s idiotským lenochodem se dá s poklidem přežít (byť přímí účastníci by možná nesouhlasili :-)). Kraťas je vtipný naprosto očekávaným způsobem (Sid dělá kraviny), maximálně s výjimkou vychytaného vzniku Grand Canyonu; nejlepší moment si tak stejně nárokuje Scrat hostující v jedné scéně. ()

Midnite

Hviezdička naviac za Scrata (ktorý sa tam nachvíľu objavil) a hlášku bobra na záver.. :) .. inak to bolo dosť slabé, až sa mi nechce veriť, že to má niečo s Dobou ľadovou.. ()

vander19

Sid je moja oblubena postavička takže aj tento krátky shot s ním pobavý, hlavne keď učí deti chytať ryby :-))... ()

Lilloos

Od kraťasu očekávám, že mě bude bavit "celou dobu". A to se tentokrát moc nevydařilo. Sid prostě není Scrat, který jen svou nepatrnou přítomností přidal druhou hvězdu. ()

PEZ

Prilis detske. A aj tu jednu scenku, ktoru tu mal Scrat, si kompletne ukradol pre seba. Za nu a za Grand Caynon si to tie 3* zasluzi. Surviving Sid sa prvykrat objavil na DVD a Bluray ineho animaku od Blue Sky Studios, konkretne "Horton Hears a Who!". ()

Likan7

Na celých sedmi minutách je bohužel nejlepší (čti jediný vtipný) dvou sekundová role pro Scratha a sandwich, co ukradl oříšek. ()

kubilov

Tak Sidovi bych svý dítě nesvěřil asi nikdy. Jasně, vytvořil Grand Canyon, takže je to logicky vzato nekonečně moudrá bytost, ale stejně... v hlavně to moc v pořádku nemá. ()

blondboss

Taký priemerný kraťas, ktorý v podstate len vyplnil čakanie na tretí diel Doby ľadovej. Nápad so vznikom Grand Canyonu ale super, to musím uznať. Sid ale nedokáže utiahnuť zábavný kraťas tak ako Scrat. 60 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()