Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se konvencím vzdorující slečna Carys Reitman ocitá na dně, udělá to, co by udělala každá emocionálně vypjatá moderní dívka - chodí na pohřby cizích lidí. (Televize Seznam)

Recenze (29)

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Uznávám, že jsem se na to dívala hlavně kvůli Ianovi, tak nebylo to žádný mister piece, ale mě se to celkem líbilo, i když uznávám, že by se mi to líbilo asi o hodně míň, kdyby tam asi 4x nebylo vidět Ianovo skoro nahý tělo. Ten příběh mi teda přišel docela ujetej a trochu jsem nepochopila jaký, že je to "hobby" tý hlavní hrdinky. No rozhodně se jí nemůžu divit, že se do Tylera zamilovala. Ale upřímně, ta zápletka byla poměrně originální. Dávám 4* (nezastírám, že přidávám jednu navíc kvůli Ianovi) ()

Morrigen 

všechny recenze uživatele

No, dalo to práci tenhle film sehnat, ale povedlo se. Jedná se sice o čistě průměrnou romantiku a občas to víc než smrdělo klišé, ale myšlenka není tak úplně špatná. I když osobnost Curys mohla být trochu propracovanější a její záliba v navštěvování pohřbů měla dostat větší prostor (třeba místo nepříjemné spolubydlící). Naopak jiskřivé scény mezi Bijou Phillips a Ianem Somerhalderem byly pro mě top filmu, on to prostě v sobě má - proto ještě o jednu hvězdu navrch, než jsem původně zamýšlela. ()

Reklama

Ant 

všechny recenze uživatele

Na Wake jsem se odhodlala podívat jen pro Somerhalderovy modré oči, takže mě ani tak nepřekvapilo, že jsem na tom skoro žádné další pozitiva nenašla. Příběh je jako z Hallmarku a logických děr má jako cedník. Curys možná Tylera podezřívala z vraždy, ale být jí, tak mi přijde podezřelejší, že si mě chce nějaký chlap vzít dva měsíce po smrti své druhé snoubenky. Takových podivností tam bylo plno a mě prostě vadí, když scénář uráží mou inteligenci. O Bijou Phillips jsem nikdy dřív neslyšela a vzhledem k jejímu výkonu v tomhle filmu už radši ani slyšet víc nechci. Nicméně je to neškodný film. 2* za Iana a postavu extra vtipné spolubydlící. ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Tak ja som sa pobavila, je to asi najmä tým Ianom ktorý je neodolateľný ako vždy ale celkovo príbeh bol originálny(podobný som vážne ešte nikdy nevidela) a možno troška zaspoilerujem ale koniec bol iný ako v typických romantických filmoch. Väčšina ľudí tu písala, že sa im film nezdal veľmi vtipný, no mne presný opak:D Pri niektorých scénach som sa zamyslela, že čo by som robila ja a preto mi to asi prišlo veľmi zábavné.Podľa mňa má tento film presný priemer ale pretože je Ian taký aký je tak to bude o 5% viac, 55% ()

GoldHair 

všechny recenze uživatele

Vůbec jsem nevěděla, co si od tohohle filmu slibovat. Iana jsem viděla poprvé mimo The Vampire Diaries, né že by tady svou roli nezahrál dobře, ale prostě jsem na něj zvyklá v TVD a sem mi moc nesedl. Příběh se mi líbil, byl i vtipný, ale všechno mi to přišlo tak nepřirozený... možná to bylo tím, že Curys vlastně být nepřirozená měla, protože celou dobu Tylerovi lhala. Vážně je škoda, že se ten film pořádně nepropracovali, mohla to být bomba, protože příběh to má vážně zajímavý. Ale řekla bych, že si to zaslouží tak 3* ()

Galerie (91)

Reklama

Reklama