Epizody(5)
-
Rotkäppchen - Wege zum Glück (S01E01)
-
Rapunzel oder Mord ist ihr Hobby (S01E02)
-
Zwerg Nase - 4 Fäuste für ein Zauberkraut (S01E03)
-
Rumpelstilzchen – Auf Wache im Märchenwald (S01E04)
-
Hoëckers buntes Märchen-Allerlei (S01E05)
Hrají
Thomas Fritsch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Norman Coester
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Karl Dall
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Rotraud Schindler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Julia Stinshoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Heinz Hoenig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nadja Maleh
Rakousko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Matthias Brenner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Wigald Boning
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Guenter Kurze
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Grit Boettcher
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Christian Tramitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Bernhard Hoëcker
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál) - herec, vypravěč
Kai Taschner
Nejlepší seriály:
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Janin Reinhardt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Heinrich Schafmeister
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Mirja Boes
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Mike Krüger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Karl Markovics
Rakousko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Marie Terezie (2017) (seriál)