Epizody(6)
-
Kalif Storch – Ein Herrscher lässt die Sau raus! (S05E01)
-
Ali Baba und die vierzig Räuber (S05E02)
-
Die Karawane der verfluchten Jungfrauen (S05E03)
-
Der kleine Muck (S05E04)
-
Der verflixte Flaschengeist (S05E05)
-
Der Dieb von Bagdad (S05E05)
Hrají
Peter Nottmeier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Carolin Kebekus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál) - herec, vypravěč
Christian Kahrmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hildegard Krekel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Pasquale Aleardi
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lina Rabea Mohr
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Johannes Rotter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Olaf Krätke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Charlotte Engelhardt
Norsko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Max Giermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anna Julia Antonucci
Portugalsko
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kida Khodr Ramadan
Libanon
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Gregor Bloéb
Rakousko
Nejlepší seriály:
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Elyas M'Barek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Antoine Monot Jr.
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ralph Herforth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Fahri Yardim
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Cristina do Rego
Brazílie
Nejlepší seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Gülcan Kamps
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Dirk Bach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Tom a krajíc chleba s jahodovou marmeládou a medem (2003) (seriál)