Série(5) / Epizody(23)
-
Season 1 (2006) - 5 epizod
-
Season 2 (2006) - 4 epizod
-
Season 3 (2007) - 4 epizod
-
Season 4 (2007) - 4 epizod
-
ProSiebens 1001 Nacht (2012) - 6 epizod
Hrají
Max Giermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Carolin Kebekus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál) - herec, vypravěč
Bernhard Hoëcker
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál) - herec, vypravěč
Hans Peter Korff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Wanda Badwal
Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Joseph Hannesschläger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Markus Maria Profitlich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Oliver Welke
Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Peter Rappenglück
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Stephan Bieker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Norman Coester
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Oliver Beerhenke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Gerd Ekken-Gerdes
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Lena Amende
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lina Rabea Mohr
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Yasmina Filali
Francie
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Uwe Fahrenkrog-Petersen
Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Heinz-Werner Kraehkamp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Wigald Boning
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Ercan Özcelik
Turecko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)