Série(5) / Epizody(23)
-
Season 1 (2006) - 5 epizod
-
Season 2 (2006) - 4 epizod
-
Season 3 (2007) - 4 epizod
-
Season 4 (2007) - 4 epizod
-
ProSiebens 1001 Nacht (2012) - 6 epizod
Hrají
Thomas Fritsch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Christian Tramitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Axel Stein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Oliver Wnuk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Julia Dietze
Francie
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Julia Stinshoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Josefine Preuß
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Inez Bjørg David
Dánsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Florian David Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Olaf Krätke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Daniel Krauss
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Manuel Cortez
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Oliver Kalkofe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Janin Reinhardt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Katy Karrenbauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Nic Romm
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Chiara Schoras
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Fahri Yardim
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Antoine Monot Jr.
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)