Je čas vyrazit! Andy nechá svou přítelkyni Katy doma a začne si naplno užívat radostí života na univerzitě. A když se se dvěma spolubydlícími vydá na pivní šampionát, kam směřuje i autobus plný sexy modelek, rozhodně přitom zažije spoustu legrace...
Je čas vyrazit! Andy nechává svou přítelkyni Katy doma a začne si naplno užívat radostí vysokoškolského života. A když si vzpomene, kolik zábavy si užil se svou dávnou kamarádkou Jennou, jež se stala modelkou, sebere se a ještě se dvěma spolubydlícími vyrazí za autobusem plným sexy modelek na národní pivní turnaj. Podaří se jim dostat se na soutěž včas a získat titul? Andy ovšem netuší, že v téže době se Katy rozhodne vydat se na univerzitu, aby mohla být svému miláčkovi nablízku. (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Jasné, DJ Qualls bol v prvej časti fajn, ale tu, nakoľko mal byť hlavným ťahákom a prepojením s prvou časťou, nie nie, toto nevyšlo tak ako malo. Pozrel som to kedysi dávno aj s manželkou, ale žiadna sláva. ()

baXter

Ano, je to další teenage komedie, ano plná klišé a naprosto předvídatelná, plná trapnejch rádobyvtipů a jednoduchejch scének. Ale co ? Celkem zabaví a to mi občas od filmu stačí. ()

Hanys_

Pivní pong do puntíku splnil mé očekávání. Naivní, předvídatelné a neskutečně tupé - stejně jako většina teenege horny komedií ze zámoří. Pár hodin po zhlédnutí už ani nevím, o čem to pořádně bylo (jestli vůbec o něčem). Je to jen takový soubor scének, z nichž jen tak desetina není vysloveně trapná.. ()

dopita

Děj je velmi, ale opravdu velmi debilní. Humoru je ve filmu minimum, nebo jinak, pokusů o humor je tam dost, ale vesměs to není vtipný. Což je docela průser. Na druhou stranu musím říct, že ač je to pitomost jak sviňa, film mě nijak náladu nezkazil a jako oddechovka účel splnil. ()

Paity

Je to skutečně pitomost o tom žádná. Ale hodnocením nezměním, i když ani vlastně nevím proč. Komediím jako Kdo hulí, ten umí, to však nešahá ani po kotníky. ()

dee.n

Hláška jedné maminy v tomhle filmu: " Řeknu Ti něco, co jsem říkala svým dětem celé dětství: "Tvůj otec je kretén"! Je prostě TOP!! :D ()

Rehooo

Prostě je to Road trip, to mluví za vše. Je sice pravda, že už to nedosahuje takové kvality jako první díl a postavy z prvního dílu už tu téměř neuvidíte. Avšak některé věci se mi na tomto filmu líbily. Ať už ústřední písnička a nebo některé beer pong triky. Kdo však neviděl kultovní první díl tak ať si jednu hvězdičku hned ubere... ()

Morico

Klasická teen komedie se vším, co k ní patří: naivita, předvídatelnost, nereálnost, kozy ... ale jako film na cestu autobusem to posloužilo tak akorád... ()

Jeremiah

Jelikož jsem v jeden den viděl film "Sexy párty" a následně tento, dovolím si napsat, že se mě více líbil Road trip. Protože jsem jednomu dal 2, tomu druhému musím jednu * přitlačit. Jinak oba filmy se opírají především o nevázané studentské radovánky, kde se především vyhledává možnost "pařby a zásunu", takže nějaký vysoký umělecký zážitek nelze očekávat. Tudíž jsem nepřemýšlel a vychutnával jsem si snahy, úspěchy a neúspěchy zúčastněných borců a manekýn. ()

Olík

Road trip (režije T.Phillips r.2000) - film, který společně s American Pie odstartoval novou vlnu zájmu o studentské komedie a zároveň pro mě společně s již zmiňovanými Prcičkami klasik žánru, si rozhodně nezaslouží (stejně tak jako Prcičky) zneuctění v podobě dalších primitivnních pokračování založených na hulení trávy a ukazování koz!!!!! Když už si pane Rashy (Prci, prci, prcičky: Na táboře) musíte nějak vydělávat na chleba, tak se nevozte na vlně jiných a nazývejte svá díla jinak – myslím, že jednoduché Beer Pong by bohatě stačilo!!!! ()

jirkis

Tohle nemá s původním Road tripem skoro nic společného. Herci nic moc a kouzlo jedničky je v háji. Nápad stokrát okoukaný...Tohle bych radši nikomu nedoporučoval, na světě je více skvělých road movie. A Road trip 1 je určitě jeden z nich. ()

guri

Bezduche, bezmyslienkovite a tupe napodobnovanie prveho dielu, ktoreho kvalitu a uroven som dokazal skutocne ocenit az vdaka tomuto "pokracovaniu". ()

poli00

První díl byl svatý oproti tomu co vzniklo 9let poté. Naprostá hrůza a děs, nevtipný nezábavný a jak jsem psal u prvního road tripu, že to je i v celku reálný příběh, tak toto je naprostý opak. Prostě jenom shluk nesmyslů. Jako bonus k utvrzení o tom, že to stojí za h*vno byl český dabing na HBO, který filmem provázel. Další už radši ne prosím. 15% ()